Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zzasd

Fotowoltaika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zzasd

Jesteście w stanie podpowiedzieć jakąś firmę, która może zrobić dla mnie instalacje fotowoltaiczną? Szukam kogoś kto oczywiście będzie w stanie to wszystko zamontować i potem będzie gwarantował obsługę techniczną ale również kogoś takiego, kto wcześniej mi taką instalację zaplanuje i podpowie jak powinna być wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil37

Ja mogę polecić firmę Solisys. Niech Pan do nich zadzwoni i zapyta o ofertę. Ja posiadam od ponad roku ich panele i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anton

U nas panele słoneczne montowała firma PGM Fotowoltaika, bardzo polecam ich usługi, to profesjonaliści, którzy super nam doradzili, ale najpierw przeprowadzili rzetelny audyt fotowoltaiczny. Wg mnie to jest podstawa, żeby instalacja pełniła swoją rolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość may392

Słyszałam o tym już kilka miesięcy temu i czytałam nawet kilka artykułów. Szczególnie ten mnie zainteresował https://poradnikbudowlany.eu/zaplanowac-budowe-domu-instalacja-fotowoltaiczna/ Autor przedstawia w interesujący sposób zalety fotowoltaiki, która staje się, jak widzę, coraz bardziej popularna, chociaż w mojej okolicy jeszcze tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość igorro

Polecam firmę https://pgmpv.pl/. Robili u nas audyt fotowoltaiczny, będziemy też z ich usług korzystać przy montażu, ale z powodów rodzinnych musieliśmy to przesunąć na wiosnę. Solidna firma, widać duże doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiaczek

Na pewno warto, aby każdy z nas uwrażliwił się nieco na nasze środowisko, zaczął żyć zgodnie z naszą naturą. Dlatego warto zastanowić się również nad ofertą respect energy , ponieważ oni oferują prąd  który całkowicie pochodzi z odnawialnych źródeł. Warto tutaj zaznaczyć, że walka ze śladem węglowym, stały się teraz priorytetem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia39

Możesz zainteresować się także ofertą firmy www.helios-myslenice.pl. Posiadają duże doświadczenie w instalacji systemów sanitarno-grzewczych. W ubiegłym roku zajęli się montażem paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu. Instalacja jest niezwykle wydajna, energooszczędna i prosta w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo33
Oczywiście, że tak! Przecież dzisiaj jest o tyle prościej, że korzystając z odpowiedniej fotowoltaiki, będziecie w stanie pozyskać energię w sposób ekologiczny. Najlepiej zajrzyjcie już teraz do http://www.firma.pro/firma20185.html i sami przekonajcie się, w jaki sposób warto zorganizować ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...