Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje pytanie może się wydać głupie, za co przepraszam, ale chciałabym zapytać ekspertów czy są jakieś szanse na ciąże. Tydzień temu dokonywałam z moim partnerem różnych pieszczot. Byliśmy pod wpływem alkoholu i oboje nie pamiętamy, czy mój chłopak nie przeniósł z ręki trochę preejakulatu do mojej pochwy, dlatego się obawiam. Było to kilka dni po miesiączce, dlatego według kalendarzyka, miałam jeszcze dni niepłodne. Miesiączka zaczęła mi się 19.09, a zakończyła się 23.09. Na za jakieś następne 2 dni w śluzie miałam takie dziwne białe grudki. Później, po koło dwóch dniach miałam dużo śluzu rozciągliwego, czyli płodnego. Miałam tak z 1 dzień, a od kilku dni mam śluz jaki zawsze mam przed miesiączką, czyli biały, gesty, lepki, ale nie czuję jakoś suchości w pochwie. Jest to dla mnie dziwne, bo według kalendarza, owulację powinnam mieć mniej więcej właśnie dzisiaj (03.10). Na dodatek bolą mnie piersi i od 2-3 dni non stop słyszę i czuję jakieś przelewanie i bulgotanie w podprzuszu i czasami zdarzyło się jakieś ukłucie i delikatny ból, ale już to wszystko przechodzi. Dodam, że poprzednia miesiączka bardzo mi się opóźniła, bo mój cykl trwał ponad 40 dni z poważnych powodów chorobowych i przyjmowania antybiotyku. Czy to możliwe, że ma to jakiś związek z tym i teraz mi się aż tak bardzo skraca, że do kilku dni powinnam dostać miesiączkę? A jeśli nie to czy komuś to wygląda na ciąże? Wiem, że za szybko na jakiekolwiek objawy, ale trochę nie rozumiem przyczyny tego wszystkiego. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...