Skocz do zawartości
Forum

Proszę o sugerowaną odpowiedź


Gość Hanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Rok temu w poprzedniej pracy poznałam chłopaka który jest bardzo cichy wrażliwy nieśmiały zabiegał o mnie chciał się umówić ale mu powiedziałam że mam chłopaka był mną zauroczony przynosił mi bułki słodkie potem nasz kontakt się urwał niedawno bez przyczyny przestaliśmy ze sobą pisać dodam że mam chłopaka ale odkąd dowiedziałam się że tamten chłopak pracuje w tym samym zakładzie pracy co ja zaczęliśmy ze sobą pisać zaproponowałam mu spodkanie bardzo się ucieszył napisał że jemu to jak najbardziej pasuje następnego dnia kiedy miało dojść do spodkania napisalam  do niego że się spuźnie o 10 min a jego nie było a wiadomość nie doszła a on był niedostępny 18 godzin 
Proszę mi pomóc nie wiem co mam myśleć

Odnośnik do komentarza

Witam,

Prosze o sugerowana odpowiedz?! A jaka to jest sugerowana odpowiedz? Nigdy nie uzywaj slowa, gdy nie znasz jego znaczenia. 

No ale, mniejsza z tym. Ja mysle, ze jemu bylo dobrze tak jak bylo. Czyli troche popisac, w pracy pogadac, nawet te slodkie bulki bylo fajnie jemu Ci przynosic. Ale ! Ale - jak juz mialo sie cos wiecej wydarzyc, to dal noge. To juz mu nie na reke. Glupio mu bylo odmowic, bo sie bal ze straci wszystko, wiec nie przyszedl, telefonu nie odbieral, bo poprostu mu glupio bylo, poprostu  nie wiedzial co powiedziec, i nie chcial sie tlumaczyc i odpowiadac na sto tysiecy Twoich pytan. I jak w pracy wylecisz mu z takimi pytaniami - dlaczego i po co, to zacznie Ciebie unikac. Najlepiej jakbys sie zachowywala jakby sie nic nie stalo, powiedziala, nie byles, to nic, moze innym razem, wtedy zobaczy, ze Ty nie robisz mu glupich wymowek o nic. A w innym razie da noge. Ale ty masz chlopaka. Wiec moze dobrze, ze tak sie stalo - ze sie nic nie stalo. Przemysl sama.

Mysle, ze to jest wystarczajaca i wyczerpujaca odpowiedz.  I ja Ci niczego nie s u g e r u j e, zrobisz jak bedziesz uwazac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Hej napisał:

Prosze o sugerowana odpowiedz?! A jaka to jest sugerowana odpowiedz? Nigdy nie uzywaj slowa, gdy nie znasz jego znaczenia.

?, dobrze by było przypomnieć sobie także, co to jest interpunkcja.

Wracając do tematu, proponuję, a nawet sugeruję ?, poradzić się w tej kwestii swojego chłopaka. On, z męskiego punktu widzenia na pewno lepiej zrozumie zachowanie Twojego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Gość Abradab

W sumie jeśli chodzi o samą interpunkcję to ja uważam, ze ona jest niezwykle ważna. Nawet całkiem niedawno sam miałem  okazję przeczytać na stronie https://www.legalniewsieci.pl/aktualnosci/korekta-interpunkcji-online--wybierz-dobre-programyhttps://www.legalniewsieci.pl/aktualnosci/korekta-interpunkcji-online--wybierz-dobre-programy jakie w ogóle są programy do korekty interpunkcji online.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...