Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Bardzo się martwię o morfologie syna 16 lat. Rok temu robiliśmy morfologie z powodu osłabienia, która wyszła nienajlepiej. Pani doktor stwierdziła że syn dorasta może ma chorego zęba i że tak może być. Ostatnio robiło mu się słabo i po wejściu na 3 piętro w szkole nie mógł złapać powietrza poszliśmy zrobić badanie krwi i wyniki są podobne do tych z przed roku mam na myśli że różnią się spadkiem i wzrostem. Lekocyty 3,6 erytrocyty 5,66 hemoglobina 16,6 hematokryt 49,5. PLT 196, neutrofile 1,13 Bazofile 0,01 Neutrofile % 27,3 limfocyty 52,3% monocyty 11,1% eozynofile 0.9%. Rozmaz mikroskopijny : Paleczkowate 2%/ podzielone 30%/ kwasochlonne 9%/limfocyty56%/ Limfocyty o zmienionym jądrze. WYNIKI CRP 0,60mg Aminotransferaza asparaginia 14u/l Aminotransferaza alaninowa 9 u/l BARDZO PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość m...4 napisał:

Dobry wieczór Bardzo się martwię o morfologie syna 16 lat. Rok temu robiliśmy morfologie z powodu osłabienia, która wyszła nienajlepiej. Pani doktor stwierdziła że syn dorasta może ma chorego zęba i że tak może być. Ostatnio robiło mu się słabo i po wejściu na 3 piętro w szkole nie mógł złapać powietrza poszliśmy zrobić badanie krwi i wyniki są podobne do tych z przed roku mam na myśli że różnią się spadkiem i wzrostem na nie korzyść . Lekocyty 3,6 erytrocyty 5,66 hemoglobina 16,6 hematokryt 49,5. PLT 196, neutrofile 1,13 Bazofile 0,01 Neutrofile % 27,3 limfocyty 52,3% monocyty 11,1% eozynofile 0.9%. Rozmaz mikroskopijny : Paleczkowate 2%/ podzielone 30%/ kwasochlonne 9%/limfocyty56%/ Limfocyty o zmienionym jądrze. WYNIKI CRP 0,60mg Aminotransferaza asparaginia 14u/l Aminotransferaza alaninowa 9 u/l BARDZO PROSZĘ O POMOC W INTERPRETACJI BO DO LEKARZA MAMY TROCHĘ CZASU NA WIZYTĘ .

Teraz zabrałam syna do swojego internisty który zlecił po wstępnej morfologii badania odnośnie wątroby i CRP wyniki odebrałam wczoraj, wizyta we wtorek i nie wiem co myśleć w sumie nic nie jest w normie. Jedyne co to powiedział że nie dobrze że to jest coś przewlekłego skoro syn nie choruje a badania się pogorszyły po roku i był zdziwiony że pediatra nie zrobiła badań kontrolnych wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Czyli patrząc za co odpowiadają neutrofile została wykluczona infekcja OB w normie bo wynik 2. Wątroba ok CRP również, tarczyca też bo podałam tylko wyniki które odbiegaly od normy.To co w sumie pozostaje? A im więcej szukam tym coraz to nowsze choroby się wyświetlają. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...