Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata jestem kobietą. Od ok 9 miesięcy (wtedy pierwszy raz miałam wykryta nieprawidłowość) mam podwyższone PCT: 0,41%, norma do 0,36 (ostatni wynik, najwyższy 0,46), płytki krwi:403 norma do 400 (wynik robiony w trakcie obfitej miesiączki, w poprzednich badaniach wynosił nawet 440), oraz monocyty procentowe 11% norma do 10%. Reszta wyników w morfologi prawidłowa (bazofile na dolnej granicy 0,02, norma od 0,02). Czy mam iść z tym do lekarza? Niepokoi mnie to że podobne wyniki utrzymują się ok 9 miesięcy. Dodatkowo czuje się osłabiona, mam tachykardia, szybko się męczę. Przyjmuje 12,5 mg betaloc zoc na przyspieszona akcje serca.

Odnośnik do komentarza

Betaloc biorę od ok 3 miesięcy. Lekarz kazał mi jak na razie brać przez 6 miesiecy i potem znów założyć holtera (wg niego to na tle nerwowym ze względu na to że wszystkie badania oprócz tych o których pisałam wyszły w normie. ) Nie wspomniałam że mam przepuklinę rozworu przełykowego i prawdopodobnie przez to czuje często silny ucisk w nadbrzuszu plus jest mi ciężko oddychać. Męczliwość i osłabienie czułam jeszcze przed braniem leku. Raz mogę przejść na raz 20 km a raz podejście pod mała gorke jest ledwo możliwe (brak tchu) . Zauważyłam też że po obfitych posiłkach tachykardia jest o wiele silniejsza. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...