Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość abym była w ciąży?


Gość M...z

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z moim chłopakiem postanowiliśmy się posunac dalej w łóżku. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale on nie ,,spuścil” (nie wiedziałam jak to inaczej napisać) się do środka pochwy tylko na zewnątrz. Miałam spermę na pupie ale tego nie wyrwaliśmy. Teraz strasznie się boje ponieważ okres spóźnia mi się 4 dni. Już mi się to zdarzało. Nasze zabawy miały miejsce pięć dni przed miesiączka według aplikacji flo. Ostatni okres miałam od 26 do 30 sierpnia. Moja wydzielina z pochwy ma kolor taki jak zwykle. Raz biały lepki, ciągnący się a raz przezroczysty i wodnisty. Czy jest możliwość abym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza

1. Stosunek bez zabezpieczenia zawsze niesie za sobą ryzyko zapłodnienia. Żywe plemniki są obecne nie tylko w spermie, ale również w preejakulatacie, dlatego nie musi dojść do wytrysku w pochwie aby kobieta zaszła w ciążę.

2. Apka w telefonie to słaby sposób na sprawdzanie sobie dni płodnych.

3. Śluz podczas owulacji jest przejrzysty, lepki i ciągnący się, a pomiędzy palcami tworzy "pajęczynkę". Śuz gastagenny (poowulacyjny) jest nieprzejrzysty, mętny i lepki, ale nie ciągnący się. 

To jaki śluz w końcu masz teraz? Bo piszesz, że raz biały, a raz przezroczysty... 

4. Czy jest możliwość abyś była w ciąży? Możliwość jest, ale to czy faktycznie doszło do zapłodnienia to inna sprawa. Po 7 dniach od zapłodnienia można już oznaczyć hCG we krwi. Zrób testy w laboratorium i będziesz wiedzieć.

Edytowane przez PannaNerwica
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...