Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wskazanie dalszej drogi działania, konsultacje, jakie leczenie należałoby wdrożyć. Mam 33 lata, nie rodziłam, z mężem staramy się o dziecko od ponad 6 miesięcy). Byłam u 2 lekarzy, powiedziano mi, że mam się starać bez żadnych badań. Mam niedoczynność tarczycy ( zażywam euthyrox 37, wyniki obecne tsh 1,8 w normie), oraz najprawdopodobniej policystyczne jajniki... (jako 13 latka miała guza na jajniku, byłam leczona 1 rok duphastonem, później przez okres 19 lat wszystko było w porządku, miesiączki w miarę regularnie od 32-36 dni (bardzo bolesne i obfite), ostatnio co 28-32 dni (nie bolesne i nie obfite), a podczas ostatniej wizyty u innego lekarza na USG- stwierdzono strukturę jajników- typowo policystycznych. Więc sama zrobiłam sobie badania prywatnie: 3 dzień cyklu: Estradiol 120 pg/ml, FSH 5,48 mlU/ml, LH 15,1 mlU/ml, Prolaktyna 14,9 ng/ml, testosteron 1,23 nmol/l, SHBG 69 nmol/l, FAI 1,78%, DHEA 4,55 ng/ml, DHEA-S 174 ug/dl, Androstendion 3,05 ng/ml, AMH 2,04 ng/ml, 22 dzień cyklu Progesteron 0,669 ng/ml.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...