Skocz do zawartości
Forum

Gość m...r

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bardzo prosze o odpowiedz Zażywam dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne codziennie o godzinie 21:00 zawsze regularnie Tydzień temu w poniedziałek czyli 12 dni temu wystąpiła coś w stylu biegunka tylko problem w tym ze nie jestem pewna czy to napewno była biegunka napewno byłam w toalecie kilka razy tego dnia następnego dnia we wtorek a od razu od przyjęcia wzięłam tabletke i po 10 minutach od zażycia znowu musiałam iść do toalety ale nie wydaje mi się żeby to była biegunka tylko luźny stolec. Wiem ze obniżona skuteczność antykoncepcji jest podczas wymiotów lub biegunki po 4h od zażycia ale Nie brałam dodatkowej tabletki potem przez kolejne 12 dni codziennie zażywałam dalej tabletki o stałej porze bez zmian.i w sobotę wczoraj czyli po 11 dniach od biegunki odbyłam stosunek z partnerem bez dotykowego zabezpieczenia około 9rano. Zdecydowałam się na tabletke po 72h o nazwie escapelle i wzięłam ja dopero dzisiaj po ponad dobie o 19:57 Jutro kończy mi się ostatnia 21tabletka drugiego blista leku novynette i za 3/4 dni powinnam mieć planowo plamienie ale wiem ze te tabletki escapelle zaburzają krwawienie. Czym powinnam się przejmowac i co powinnam dalej zrobić Czy duża jest szansa na zajście w ciąże w moim przypadku mimo codziennego zażywania tabletek antykoncepcyjnych i zażyciu tabletki po po 35h od stosunku Co powinnam dalej zrobić Zgłosić się do ginekologa wykonać test i czekać Nie przejmowac się opóźnieniem krwawienie przez ta tabletke po czy co mam teraz zrobić Bardzo prosze o rade Jestem bardzo zakłopotana i dostaje tysiące różnych informacji i nie wiem która jest prawdziwa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...