Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki


Gość x...5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lat i miesiączkę o 9 lat nadal jest nie regularna Nadal! I zdarza się ze dostaje okres dwa razy w miesiącu byłam u ginekologa rok temu robilam badania usg i usg do pochwowe było wszystko wporządku, zaznaczę ze bole miesiączkowe czasem są tak duże ze musze wspomagać się ketanolem w dwóch pierwszych dniach, tak samo krwawienie jest obfite, dwa tygodnie po normalnym okresie przychodzi plamienie nie zawsze ale zauważyłam to juz chyba 4 raz w tym roku nie jest tego jakos bardzo dużo ale jest trwa ze 4 dni nie ma przy tym bolu jak przy miesiączce kolor pierwsze czerwony a chwile potem zamienia się w brązowy konsystencja taka galaretkowatka. Może to normalne a może stress? Dosyć dużo w tym roku go bylo. Proszę o radę. Dziękuję

Odnośnik do komentarza

udaj się do endokrynologa, zrób badania (zleci endokrynolog, ale przed wizytą możesz zrobić morfologię, tsh, ft3 i ft4). Możesz w międzyczasie kontrolować cykle, najlepiej mieć zapis automatyczny. Ja mam monitor płodności afrodyta smart z darmową aplikacja na telefon. Urządzenie bada poziom lh w twojej ślinie i tworzy się wykres cyklu

Odnośnik do komentarza

jeśli to endometrioza a wszystko na to wskazuje podstawowe badania jej nie wykryją, u mnie dopiero podczas sonovaginografii w szpitalu medicover okazało się w jak poważnym stanie jestem, choroba była bardzo zaawansowana dlatego że bagatelizowałam objawy przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...