Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry jestem po zabiegu laparoskopii miałam usunięte torbiele na jajniku. Najpierw był lewy zrobiony potem. Był prawy. Od ostatniego zabiegu równo po upływie 6 Tyg dostałam miesiączkę miesiączka wystepywala regularnie przez 3 miesiące trwała po 4 dni zawsze tak Miałam. Lekarz prowadzący zdecydował ze dobrze by było żeby pani próbowała zajść w ciążę i jak się uda przyjść do niego mam 24 lata mąż 25 więc zdecydowaliśmy się starać. Minęło 3 Tyg kiedy spóźnia mi się okres zrobiłam test i wyszedł. Negatywnie a okres mi się spóźnia. Czy jest możliwie że dalej zaczynają mi się torbiele robić i wstrzymała mi się znowu miesiączka? Czy test się pomylił i jestem w ciąży zrobiłam 3 testy regularnie co 7 dni Do. Lekarza się. Zapisałam ale terminy są na Listopad czuję się dobrze pracuje nie Odczuwam żadnych bóli jajników czasami coś mnie zaboli tak w podbrzuszu ale to pierwszy raz odczułam z 4 dni temu

Odnośnik do komentarza

to może lepiej gdzieś prywatnie się zapisać do lekarza, najlepiej przy komplikacjach mieć dwóch i porównywać ich diagnozy. Niby specjaliści, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Mogłabyś kontrolować cykl w domu. Ja polecam tak od siebie, bo mam - tester owulacyjny ze śliny ale ten w wersji z aplikacja w telefonie afrodyta smart. Taki wykres cyklu możesz później też przedstawić na wizycie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...