Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób mogę przygotować się do przeprosin?


Gość d...2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem natury międzyludzkiej. Wiem, że ten portal nie zajmuje się sprawami sercowymi, ale już sam nie wiem co robić. Otóż historia ma się tak. Ok 5 lat temu poznałem jedną dziewczynę w Internecie. Była miła, fajna, przyjazna. Pisaliśmy do siebie przez jakieś 2 miesiące. Dogadywaliśmy się, rozumieliśmy, ogólnie wszystko świetnie. Po tych 2 miesiącach postanowiliśmy się w końcu spotkać. Przybyłem w umówione miejsce i... zamarłem. Nie była taka, jaką się kreowała. Nie przypominała tej dziewczyny ze zdjęcia. Bardziej przypominała taką typową patologię. Odwróciłem się na pięcie i poszedłem, zostawiając ją tam. Po pewnym czasie coś mnie tknęło i powiedziałem sobie, że to niemożliwe, by to była ona. Napisałem do niej i faktycznie. To była inna dziewczyna, łudząco podobna do niej. Przepraszałem, błagałem o wybaczenie i ponowne spotkanie. Zgodziła się, ale za drugim razem sam stchórzyłem, bo przypomniałem sobie mój niedawny wtedy zawód miłosny i bałem się ponownego odrzucenia. I to był mój błąd. Jakoś 3 lata temu napisałem do niej, próbowałem się wytłumaczyć, ale ona nie chciała mi uwierzyć i niestety i urwała kontakt. Ja pogodziłem się z jej decyzją i o niej po prostu zapomniałem. Jakoś 2 tygodnie temu przeglądając profile w internecie znalazłem Ją. Momentalnie wróciły do mnie wspomnienia, wspólne rozmowy. Zacząłem widzieć jej twarz wszędzie. Nawet zaczęła mi się śnić. Chciałbym do niej napisać, ale... waham się. Mimo, że minęło tyle lat, boję się, że dalej nie będzie chciała ze mną rozmawiać. Boję się, że nawet jak jej wytłumaczę, co mną kierowało, ona i tak nie zechce mnie wysłuchać. Już nawet nie zależy mi specjalnie na wiązaniu się z nią, a bardziej o to, by była w moim życiu. Jak zabrać się do tej rozmowy? Jak ją przeprosić, wytłumaczyć? Przepraszam za taką długą historię, ale chyba m.in. potrzebowałem się "wygadać". Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...