Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość vrt

Fevarin, Tiaprid, Estazolam - uczucie chłodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vrt

Biorę od kilku dni

W dzień Fevarin 100 mg i Tiaprid 100 mg na nerwicę natręctw występującą w nocy

Oraz na noc nasennie Estazolam 2 mg i  Tiaprid 100 mg

Po tych lekach jest mi zimno zimno zaczyna się od rana czyli wychodzi na to że albo po tiapridzie albo fevarinie. Czy taki efekt uboczny jest możliwy i czy zawracać głowę lekarzowi takim czymś? Chłód jest bardzo nieznośny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...