Skocz do zawartości
Forum

Czy to są objawy depresji u 13-latki?


Gość e...1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to depresja? Mam 13 lat, nazywam się Oliwia od kilku miesięcy jestem cały czas smutna, przygnębiona, płaczę, nic mi się nie chcę, nic mnie nie cieszy, nie dam rady się na niczym skupić, najchętniej bym się zabiła ale nie wiem dlaczego. Podejrzewam że to przez zdarzenia z przeszłości, może opowiem wszystko. Kiedyś mieszkałam z mamą alkocholiczką i ćpunką, cały robiła w domu imprezy i zapraszała swoich kolegów, cały czas miała innego chłopaka, każdy z nich był ćpunem lub przestępcą, często w domu się bili nawet z nożami. Raz miała chłopaka który był ćpunem, ciął się i bił moją mamę. Moja mama była z nim w ciąży i uderzył ją z całej siły w brzuch, dla dziecka nic się nie stało, ale moja mama i tak je później usuneła. Raz miała męża z którym była dla pieniędzy bo był mega bogaty, 2 razy próbowała go zabić, 1 podała mu trutkę, a 2 razem napadła go z kolegą ale udało mu się uciec. ma z nim córkę którą musiałam się zajmować. później zamieszkałam z tatą ale jak poszłam do nowej szkoły to nie akceptowali mnie tam, cały czas mnie wyzywali, śmiali się ze mnie i nawet bili, tata się o tym dowiedział i zgosił to do wychowawczyni i teraz nie jest już tak źle ale nikt ze mną nie gada i czasami wyzywają. Nie nawidzę siebie. Wiem że wyolbrzymiam i inni mają gorzej za to jeszcze bardziej siebie nienawidzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...