Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ramla

Urządzanie mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ramla

Jakie extra rozwiązania zastosowaliście w swoich domach.O czym warto pamiętać podczas projektowania domu/wnętrza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Playa

Gdzie sie da robic pod zabudowę. Wybrac dobra firme jak sie nie potrafi samemu dobrze skrecic (ja juz 7 lat patrze ma krzywulce skrecone przez męża w kuchni i mam ochote rozwalic kuchnie tluczkiem).

Jak nie masz pomyslu od razu to nie rob tego pokoju. Czasem pomieszkasz miesiac czy dwa i znajdziesz super pasujaca sofe albo krzesla 

Nigdy wysoki polysk na ciemnych meblach .

Wszystko latwe do czyszczenia.

Polecam również dekoracje do mieszkania https://domownia.pl/kategorie/salon/dekoracje Ładne dekoracje zamowisz na tej stronie. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość reniJ

Zwłaszcza kuchnię. Tu nie ma co sie oszukiwać, że te gotowe szafki wpasują się nam idealnie. Ja postawiłam na wymiar i jestem bardzo zadowolona. Kuchnia praktycznie jest już zrobiona, zostało to i owo ale to już pestka, bo są to drobiazgi jak np. kosz do segregacji śmieci w kuchni, który zamierzam wybrać z tej oferty https://www.superwnetrze.pl/kosze-na-smieci-kuchenne,k2378,1,1.html?inpack=60&mode=box

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadacie własne gabinetu w domu? Od kiedy pracuje zdalnie posiadam takie pomieszczenie. Niewiele foteli biurowych można określić mianem naprawdę uniwersalnych. Zwykle użytkownik musi zadeklarować, jak będzie wykorzystywał fotel, aby prawidłowo dobrać jego cechy użytkowe i skupić się na najważniejszych elementach ergonomicznych.

fotele biurowe profim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niaj

Moim oczkiem w głowie jest kuchnia dlatego wyposażyłam ją tak jak sobie wymarzyłam, mam sprzęt najlepszy od Electroluxa w tym parowy piekarnik SteamBoost i zmywarkę MaxiFlex. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julitka

Chyba każdej z nas tym oczkiem jest właśnie kuchnia. Moim na pewno i widzę, że nie tylko ja znam superwnetrze.pl. Tak na dobrą sprawę to wcale mnie to nie dziwi, bo ofertę mają rewelacyjną jeśli chodzi o te kuchenne kosze na śmieci. W sumie to w ogóle jak ktoś szuka czegoś do domu to warto do nich zajrzeć. Mają dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto odpowiednio wyposażyć mieszkanie, tak aby każda czynność była intuicyjna. Bardzo ważne jest posiadanie sporej ilości pojemników, w których można przechowywać żywność, a także używać ich jako lunch boxy. Warto jest szukać dobrych pojemników, które będą szczelne - w nich najdłużej żywność pozostanie świeża. Na stronie:  https://seeyoo.pl/ można właśnie takie znaleźć. Pojemniki są w szerokim wyborze i bardzo dobrych cenach, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Właśnie dlatego warto skorzystać z tej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygodny fotel w salonie to marzenie wielu z nas. Bardzo chcemy mieć nie tylko ładne i designerskie meble, ale zależy nam także na komforcie i funkcjonalności. Co jeśli wnętrze jest małe  lub ma niewiele miejsca na dodatek jakim jest np. fotel wypoczynkowy? Za dodatkami do wnętrz będę rozglądała się na https://slf24.pl/blog/category/dodatki-do-wnetrz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Leonia9

Znacie plisy, używacie? Ja ostatnio założyłam na okna w kilku pomieszczeniach plisy z www.plisa.sklep.pl, póki co testuję, ale podobają mi się i wyglądowo, i pod względem użyteczności, praktyczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dagmara t

O tak, do poszukiwań inspiracji najlepsze są blogi wnętrzarskie. Widzę, że nie tylko ja korzystam z bloga slf24.pl ale wcale mnie to akurat nie dziwi, bo jest świetny i co mi się w nim podoba to to, że jest prosto wszystko napisane. Laik nawet pojmie co z czym łączyć, jak dobrać kolory itd, itd. Polecam każdemu nawet jako dobra lektura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gonka76

W mieszkaniu na ścianach i parapetach doskonałą opcją będzie klinkier, bardzo fajnie to wygląda. Pierwszy raz widziałam coś takiego u kumpeli, postanowiłam zmałpować 😛 i też zamówić King Klinker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iika

W mieszkaniu warto postawić na najlepsze materiały na podłogi czy ściany. Dlatego jestem wielką zwolenniczką klinkierowych ścian, taka cegła nie dość, że wygląda bosko, to jeszcze jest supertrwała. Polecam w tej kwestii Wienerberger.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomkens

W moim mieszkaniu też jest klinkier, ale przed wyborem wahałem się i zastanawiałem nad „klinkierem elastycznym”, elastyczną okładziną na ściany czy elewacje. Trafiłem na https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q&t=13s i jednak zdecydowałem się na klasyczny klinkier, choć elastyczny jest całkiem ładny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziesz szukać inspiracji do łazienki to polecam ci bloga firmy Sanplast - to znany i ceniony salon łazienek, a na bloga wrzuca super inspiracje. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, a wszystkie produkty mają genialną jakość 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lumma

Polecam kuchnię na wymiar. Będzie indywidualnie, oryginalnie, ergonomicznie. Wszystko dopasowane do gustu i do potrzeb. Ja się zdecydowałam na projekt i aranżację kuchni przez firmę Fraktal i nie żałuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej kierować się własną estetyką, tak aby czuć się dobrze w danym wnętrzu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...