Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi na poprawę kondycji skory


Gość Termela

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jaka masz skórę , ja robiłam mezo itd, a dopiero zadowalający efekt dal mi botox który mi wszyscy odradzali bo jestem za mloda,mam czas itd... mam ładnie naturalnie zrobiony ,mimika została, nikt nie widzi że coś robilam A jest zmiana ...

Zerknij sobie tutaj:

https://klinika.cudmed.pl/blog/kiedy-efekt-po-botoksie/

Na stronie jest artykuł o efektach jakie mozna uzyskać po botoksie. Sama absolutnie nie załuję. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz zmarszczki mimiczne, to polecam botoks. Ja robię od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Efekty są bardzo dobre i na pewno wyglądam młodziej. Teraz w Klinice Sfera, gdzie jestem pacjentką, mają bardzo dobre ceny na zabiegi z botoksem, bo chyba od 300 zł, tak że jak jesteś z Wawy albo okolic, to sobie sprawdź. Jest też bezpłatna konsultacja, więc lekarz może Ci podpowiedzieć, co u ciebie się sprawdzi lepiej.

Odnośnik do komentarza

Byłam na mezoterapii igłowej kilka razy i za każdym razem byłam w pełni zadowolona z efektu końcowego. Zabieg wykonywali specjaliści z gabinetu Esthe w Lublinie, to bardzo rzetelne miejsce, maja atrakcyjne ceny. Zabiegi przeprowadzają w odpowiednich warunkach, sterylnych i bezpiecznych. Skóra po mezoterapii wygląda na odświeżoną, jest młodsza, bardziej elastyczna, ma taki naturalny lifting. Miejsce i zabiegi zdecydowanie polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcielibyście również poprawić swój wygląd z pomocą zabiegów medycyny estetycznej to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z ofertą naszej klinki http://www.dermedik.pl/ w której będziemy mogli pomóc m.in modelowania ust, plastyki powiek, czy mezoterapii igłowej. Jeżeli będą jakieś pytania oczywiście nasza obsługa czeka na kontakt i na pewno będzie w stanie udzielić przydatnych informacji przez wyborem zabiegu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2020 o 07:40, Gość Termela napisał:

mezoterapia igłowa czy kwas hialurynowy czy botoks ?

co sprawi ,ze twarz odmlodnieje, odżyje i bedzie młodsza

Ja polecam Merz Special Dragees bo zawierają komplet odżywiający skórę, a także włosy i paznokcie.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Marta napisał:

Ja polecam Merz Special Dragees bo zawierają komplet odżywiający skórę, a także włosy i paznokcie.

słyszałam o tych drażetach Merz. Czytałam, że to jedne z lepszych suplementów diety na skórę i włosy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2022 o 13:50, alicjazbr napisał:

Uważam, ze zabiegi to ostateczność - lepsze sa  wysokiej jakości kosmetyki to kosmetykie koreańskie, które kupuje w sklepie: https://www.sachi.pl/ - szczególnie polecam marki takie jak Benton, Its Skin czy Holika Holika ?

ale nadal warto wziąć przy okazji suple, np. ten merz special o ktroym dziewczyny tu pisza

Odnośnik do komentarza
Gość Baśka Bielawa
W dniu 29.01.2022 o 03:56, Gość Weronka napisał:

ale nadal warto wziąć przy okazji suple, np. ten merz special o ktroym dziewczyny tu pisza

ja zaczęłam 3 miesiące temu i uważam, że są bardzo dobre. Opłacają się

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze jest to, aby w ogóle o siebie dbać. Jeśli miałabym Ci polecić konkretny kosmetyk, ja oszalałam na punkcie matującego kremu Eveline z serii Beauty & Glow. Odkąd go stosuję, zdecydowanie rzadziej sięgam po puder.

Odnośnik do komentarza

Zabiegi to ostateczność - postaw na  naturalne kosmetyki do ciała, dzięki którym zyskasz pewność, że naturalna pielęgnacja twarzy nie zaszkodzi cerze. Z własnego doświadczania mogę szczerze polecić -  tylko kosmetyki z dobrym składem zapewniają odpowiednią, naturalną ochronę i odbudowę, polecam też przetestować naturalny krem bb, sama nie dawno odkryłam dobrze zaopatrzony sklep z naturalnymi kosmetykami i jestem zadowoloną stałą klientką.

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...