Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moim problemem są nieregularne cykle, wraz z bolącymi owulacjami, miesiączkami i plamieniami. Mój cykl nigdy nie był regularny, ale od kilku miesięcy strasznie "skacze". Np, Mój cykl z 24 dni, zmienił się na 31 dni, później znów na 23. Dziś jest 31 dzień cyklu, a miesiączki dalej brak i nic nie zapowiada, by wystąpiła. Wiem, że cykl mieści się w normach, ale niepokoją mnie dodatkowo silne bóle owulacyjne, które rwą aż do nóg, utrudniając mi chodzenie! Dodatkowo w zeszłym miesiącu na 2 dni przed wystąpieniem okresu, miałam z rana bardzo silne jednorazowanie krwawienie, które wzięłam za okres, ale tak, jak wcześniej napisałam, okres wystąpił dopiero po 2 dniach. Przed każdym okresem występują u mnie plamienia, osłabienie i dość wysoka temperatura ciała. Dodatkowo bóle menstruacyjne są bardzo silne, a krwawienie obfite. Oczywiście umówiłam wizytę u ginekologa, ale jest ona dopiero za 2 tygodnie. Chciałabym natomiast nieco się uspokoić i może poznać hipotetyczne diagnozy, bądź możliwe problemy. Będę wdzięczna za odpowiedzi! Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

No ale silny ból w czasie miesiączki może świadczyć o endometriozie a tego nie wolno bagatelizować! U mnie problem był o wiele poważniejszy bo lekarz zdiagnozował endometriozę już bardzo zaawansowaną, gdyby nie specjaliści z medicover nie miałabym nawet szans na dziecko a dzięki tym lekarzom znowu uwierzyłam że mogę mieć dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...