Skocz do zawartości
Forum

Mężczyzna a opalanie


Gość Bogdan98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mówiąc krótko bardzo lubię się opalać, sprawia mi to przyjemność i bardzo zależy mi na ciemnej skórze. Mam 19 lat. Niedawno byłem świadkiem rozmowy dwóch starszych panów w autobusie nt. opalania się przez facetów w solarium i ich wypowiedzi wskazywały na totalne wysmiewanie się z facetów na solarium. Wydaje mi się aczkolwiek ze i mężczyzna jak i kobieta mogą korzystać z solarium i sam zamierzam zacząć chodzić pare razy w miesiącu aby utrzymać ciemna karnację i się po prostu ,,przybrazowic’’. Drodzy forumowicze, waszym zdaniem ogólnie to jakis wstyd hańba dla facetów którzy korzystają z solarium? Nie padnę ofiara obelg jeśli bede korzystał z solarium? Śmieszne się to wydaje ale świat jest teraz rożny 

Odnośnik do komentarza

Świat stał sie bardzo wyzyskowy wobec mężczyzn, uformował ich w roli tzw faceta, tzn ma nie być ładny, ale białorycerski i z pieniędzmi. Tak jak kiedyś, podobnie teraz, na dbających o wygląd, ćwiczących ciało, czy chodzących na solarium, znajdzie sie spora rzesza co powie pedał.

Odnośnik do komentarza

Ależ oczywiście, że solaria dostępne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, więc korzystaj do woli. Jednocześnie masz szansę zyskać piękną ksywkę. Tak, jak nadmiernie opalone kobiety powszechnie nazywane są "solarami", tak Ty możesz zostać np "solarem", lub bardziej romantycznie -  "solarisem". ?

O skutkach zdrowotnych nie wspomnę, bo wydaje się, że tego typu literaturę omijasz szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli lubisz to robić , zależy Ci na opalonej skórze i nie boisz się konsekwencji zdrowotnych to śmiało chodź do solarium. 

Ludźmi się nie przejmuj. Solaria są dla obu płci. Facetów jest tam mniej co nie oznacza że nie mogą tam chodzić.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Solarium i opalanie się są dla każdego bez względu na płeć, ale uprzedzę, że te dwie czynności mocno niszczą skórę i mogą doprowadzić do jakiś chorób skóry, albo sprawdzić, że po 10 latach takich praktyk będziesz wyglądał na co najmniej 30 lat starszego niż jesteś, bo solarium i opalanie się przyśpiesza procesy starzenia się skóry. 

Bardziej polecałabym od opalania się jedzenie marchewek, suplementację witaminą D i smarowanie się kremami co mogą ciut przyciemniać Twój naturalny kolor skóry. Nie będzie to wprawdzie mega ciemna karnacja, ale na pewno troszkę ciemniejsza niż masz naturalnie i będzie też dużo zdrowiej dla organizmu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Karola napisał:

 

Bardziej polecałabym od opalania się jedzenie marchewek, suplementację witaminą D i smarowanie się kremami co mogą ciut przyciemniać Twój naturalny kolor skóry. Nie będzie to wprawdzie mega ciemna karnacja, ale na pewno troszkę ciemniejsza niż masz naturalnie i będzie też dużo zdrowiej dla organizmu.

Wiem coś na ten temat. Od jedzenia marchwi i picia soków przecierowych nie uzyskamy opalenizny. Nie. Mamy wówczas sytuacje gdzie dostarczamy organizmowi duzo beta karotenu co czyni koloryt pomaranczowy. 

Na pewno nie mozna tego polecac komus kto chce sie opalic na brąz - to juz w ogole, lub na wyrownanie plamien na skorze. Marchew sprawi ze kolor naszej skory bedzie pomarańczowy (w najintensywniejszym wydaniu) lub nieco bledszy typu odcien brzoskiwni. Zalezy czy pijemy soki + jemy marchew + beta karoten w tabletkach czy tylko np. pijemy soki. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Płeć wg mnie nie ma znaczenia

ma znaczenie, opalający sie mężczyzna - powie liczna rzesza, że pedałek, pedancik, elegancik, albo leń - zamiast robić to prowadzi rozrywkowy tryb życia.

5 godzin temu, laurette napisał:

Solaria są dla obu płci.

Bez sensu stwierdzenie, każdy to wie, chociaż pewnie chetniej przyjmowane są kobiety.

2 godziny temu, Gość Karola napisał:

po 10 latach takich praktyk będziesz wyglądał na co najmniej 30 lat starszego niż jesteś, bo solarium i opalanie się przyśpiesza procesy starzenia się skóry

Tak, ale kobiety i tak tam chetnie pójdą, bo pomyślą, że skoro żyją dłużej od mężczyzn tzn że solaria, czy też kosmetyki i różne proszki na coś(po coś tam chodzicie do aptek) sprawiają wasze dłuższe życie, a prawda jest taka że dłużej żyjecie bo macie dużo lepsze warunki życia od mężczyzn(zero oczekiwań, darmowy seks).

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, pawelek0942 napisał:

Starsi ludzie mają trochę inne podejście do takich spraw, świat się zmienia. Ja też raz na jakiś czas chodzę na solarium i nie widzę w tym nic złego

Wiek nie ma tutaj większego znaczenia. Kiedyś, gdy nie wiązano mocnej opalenizny z chorobami skóry i szybszym starzeniem się jej, ludzie (szczególnie kobiety) opalały się latem na tzw heban. Kiedyś nie było kremów, czy emulsji z chroniącymi filtrami, a wręcz przeciwnie, olejki ułatwiające opalanie. Im ktoś bardziej czarny wracał z wakacji, tym wydawał się (sobie) bardziej atrakcyjny ?. Były to czasy, zanim jeszcze pojawiły się solaria. Niektórzy mieli w domu lampę kwarcówkę, która opalała.

Jeśli korzystasz z solarium raz na jakiś czas, to być może nie padniesz ofiarą negatywnych skutków takiego opalania. Ja także uważam, że lekka opalenizna wygląda ładnie, choć znam wiele osób, które latem stronią od słońca, w sensie, że nie opalają się w ogóle.

Pułapka w którą wpadają osoby uwielbiające opaleniznę, polega na tym, że z czasem zaczynają postrzegać swój naturalny odcień skóry, jako nieatrakcyjny. Dlatego opalają się ciągle i nie odbierają swojego wyglądu, jako dziwnego, wręcz groteskowego, nie chcą też myśleć o skutkach zdrowotnych takiego opalania.

Myślę, że w niektórych przypadkach, jest to uzależnienie podobne do anoreksji. Podobnie, jak anorektyk nie je, a patrząc w lustro ciągle widzi się za grubym, tak osoby uzależnione od solarium nie są w stanie zaakceptować naturalnego koloru swojej skóry, bo w takim wydaniu, odbierają się jako nieatrakcyjne.

 

Odnośnik do komentarza

Miałam już nie komentować bzdur pisanych przez pewną grupę forumowiczów, ale nie mogę się powstrzymać.

Autor (który zapewne jest trollem, gdyż rzucił hasło i zamilkł) zadał pytanie:

16 godzin temu, Gość Bogdan98 napisał:

Drodzy forumowicze, waszym zdaniem ogólnie to jakis wstyd hańba dla facetów którzy korzystają z solarium?

...na które otrzymał odpowiedź:

15 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Ależ oczywiście, że solaria dostępne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

 

5 godzin temu, laurette napisał:

Solaria są dla obu płci.

Tymczasem pewien zerojedynkowy incel komentuje:

9 minut temu, Gość incell napisał:
5 godzin temu, laurette napisał:

Solaria są dla obu płci.

Bez sensu stwierdzenie, każdy to wie, chociaż pewnie chetniej przyjmowane są kobiety.

Logiczna odpowiedź na proste pytanie jest dla niego bez sensu, po czym natychmiast daje wyraz swojej chorobie umysłowej sugerując rzekome uprzywilejowanie kobiet.

11 minut temu, Gość incell napisał:

Tak, ale kobiety i tak tam chetnie pójdą, bo pomyślą, że skoro żyją dłużej od mężczyzn tzn że solaria, czy też kosmetyki i różne proszki na coś(po coś tam chodzicie do aptek) sprawiają wasze dłuższe życie,

Ktoś, kto nie ma żadnych doświadczeń (w realu) z kobietami, wie o nich wszystko, mało tego, czyta w ich myślach. Zresztą nie on jeden na tym forum.

14 minut temu, Gość incell napisał:

a prawda jest taka że dłużej żyjecie bo macie dużo lepsze warunki życia od mężczyzn(zero oczekiwań, darmowy seks).

Skoro już poznałeś "prawdę", to ciesz się z tego faktu i zakończ swoje bezsensowne występy, bo i tak nie zmienisz niczego w swoim życiu. Być może długa terapia cokolwiek by pomogła, ustawiłeś się już w kolejce?

...chyba, że po każdym swoim poście masz orgazm?

Odnośnik do komentarza

Bogdan, rozumiem że opalanie i to "co ludzie powiedzą" jest dla ciebie istotne. Tylko nie masz wpływu na to co ludzie będą mówili o tobie jak sie będziesz opalał. O ile będziesz się opalał tak że będziesz wyglądał jak chodząca reklama bejcy to będziesz wyglądał kiczowato. Poza tym opalanie w solarium szybko postarza. Plusem jest to (miałam kiedyś znajomą która korzystała z solarki i wyglądąła bardzo ładnie, druga znajoma natomiast korzystała non stop i wyglądała w wieku ok 40+ lat jak zasuszony rodzynek) solarium pomaga na problemy skórne typu łuszczyca. Ale jest niebezpieczne gdy jesteś w grupie zagrożenia rakiem skóry, masz dużo ciemnych pieprzyków na ciele. Masz 19 lat wiec bierz pod uwagę to jak takie opalanie w solarium wpłynie na twoje zdrowie i urodę też. Może lepiej poprawić koloryt skóry pijąc soki z marchewki, biorąc suplement diety z wit. A. Rozważ wszystko. A to że ludzie gadają -zawsze gadali i pewnie długo będą. W życiu nie jest tak że wszystkim się będziesz podobał. Pzdr

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Miałam już nie komentować bzdur pisanych przez pewną grupę forumowiczów, ale nie mogę się powstrzymać.

Ja myslę, ze najlepiej właśnie czasem się powstrzymać i odpuścić dalszy komentarz. Potem nie daj Boże zrobi się z tego jakaś dyskusja lub przekrzykiwanki z jednej na drugą stronę.. 

Nie od dziś pojawiają sie tu osoby które chcą "podsycić" dany temat lub jawnie wyprowadzić kogoś z równowagi swoimi głupkowatywmi komentarzami.. Nie warto dać się w to wciągnąć...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...