Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zastanawiam się czy muszę powtórzyć badania na poziom Progesteronu. Jestem po poronieniu, poroniłam 4/5 sierpnia w 10 tyg (podobno przyczyna to Hashimoto). Jestem już po owulacji i miesiączce. Przed miesiączką miałam brązowe plamienie od 4.09 do 5.09. Od 6.09 miałam normalne krwawienie i trwało ono do 9.09. 10 i 11.09 miałam nieznaczne plamienie brązowe. 11.09 zrobiłam badania na poziom hormonu Estradiol i wyniósł on 49pg/ml a Progesteron 0,29 ng/ml. Na kartce mam napisane normy Progesteron: -Faza Folikularna 0,1-03 -Faza Lutealna 1,2-15,9 -Po menopauzie 0,1-0,2 Estradiol: -Faza Folikularna 21-251 -środek cyklu 38-649 -Faza Lutealna 21-312 Nie wiem w której byłam teraz fazie jeśli chodzi o wyniki progesteronu, estradiolu i czy muszę je powtórzyć. Dodam, że miałam cykle regularne do tej pory 29 dni (4 dni miesiączki), przed miesiączką zdarzały mi się brązowe plamienia bardzo małe. Dodam, że nawet udało się zajść w ciąże w terminie owulacji za pierwszym razem. Teraz po poronieniu planuje postarać się o dziecko dlatego badam poziom hormonów przed.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...