Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 13 czerwca uprawiałam petting z partnerem, nie doszło do klasycznego współżycia, doszło jedynie do wytrysku na plecy. 9 lipca miałam normalnie miesiączkę, następnie 8 sierpnia dostałam okres, wszystko przebiegało z silnymi objawami pms. 10 dni po ryzykownym zachowaniu, 23 czerwca wykonałam 2 testy ciążowe, oba wyszły negatywne. Jest 15 września, planowana miesiączka miała wystąpic około 9 września. Co może powodować jego opóźnienie? Dodam że miałam infekcję dróg moczowych w lipcu, która nie była leczona antybiotykami, stosowałam jedynie urofuraginum, później miałam nawrót w sierpniu i leczyłam ją tym samym lekiem. Czy może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki? Czy jest możliwość ciąży? Lipiec i sierpień były dla mnie stresującymi miesiącami, gdyż zaczęłam pracę, w dodatku bardzo stresowałam się, że po ryzykownym zachowaniu mogłam zajść w ciążę. Obecnie mam bardzo tkliwe piersi i nie wiem czy spowodowane to jest PMSem, czy jest to objaw ciąży. Miesiączki w lipcu i sierpniu poprzedaly silne objawy PMS, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie dla całej sytuacji. Okres spóźnia się 6 dni, a ja odczuwam coraz silniejszy stres.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...