Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość e...r

Witam, 13 czerwca uprawiałam petting z partnerem, nie doszło do klasycznego współżycia, doszło jedynie do wytrysku na plecy. 9 lipca miałam normalnie miesiączkę, następnie 8 sierpnia dostałam okres, wszystko przebiegało z silnymi objawami pms. 10 dni po ryzykownym zachowaniu, 23 czerwca wykonałam 2 testy ciążowe, oba wyszły negatywne. Jest 15 września, planowana miesiączka miała wystąpic około 9 września. Co może powodować jego opóźnienie? Dodam że miałam infekcję dróg moczowych w lipcu, która nie była leczona antybiotykami, stosowałam jedynie urofuraginum, później miałam nawrót w sierpniu i leczyłam ją tym samym lekiem. Czy może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki? Czy jest możliwość ciąży? Lipiec i sierpień były dla mnie stresującymi miesiącami, gdyż zaczęłam pracę, w dodatku bardzo stresowałam się, że po ryzykownym zachowaniu mogłam zajść w ciążę. Obecnie mam bardzo tkliwe piersi i nie wiem czy spowodowane to jest PMSem, czy jest to objaw ciąży. Miesiączki w lipcu i sierpniu poprzedaly silne objawy PMS, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie dla całej sytuacji. Okres spóźnia się 6 dni, a ja odczuwam coraz silniejszy stres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...