Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 29 lat, okres spóźnia mi się już 19 dzień. Dotychczas był bardzo regularny (różnice 2-4 dni w jedną bądź drugą stronę), pomimo stresu, podróży, chorób, a nawet zabiegu chirurgicznego z ograniczeniem w jedzeniu stałych pokarmów (przez 2 tygodnie piłam tylko rosół i wodę). Wykonałam 4 testy ciążowe w odstępach 2-3 dniowych po terminie spodziewanej miesiączki (różne rodzaje, różnych firm) - wyszły negatywne. Od czasu do czasu pobolewa mnie lewy bądź prawy jajnik, mam też od dłuższego czasu bardzo tkliwe piersi, a z pochwy wypływa lepka kremowa bezwonna wydzielina. w przeddzień owulacji byłam u ginekologa na rutynowych badaniach - nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Współżyję z chłopakiem dość regularnie, zawsze z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy, z tego co zauważyłam nie było możliwości żeby prezerwatywa pękła, bądź zsunęła się. Obecnie przygotowuję się do bardzo ciężkiego egzaminu, do tego w pracy i w domu miałam maksymalnie dużo stresu. Przed terminem miesiączki ze stresu nie jadłam przez 3 dni. Piję dużo kawy, prawie w ogóle nie pijam innych płynów. Palę sporo papierosów. Ważę 65 kg przy 165 cm wzrostu, waga ani nie wzrasta ani nie spada, choć zauważyłam wzmożony apetyt. Czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo ciąży? Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...