Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Veronika1222

Co mam zrobić jak nie umiem modlitwy do szkoły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Veronika1222

Chodzę do liceum. Od samego początku mam pod górkę nie dość że dostałam 2 z mitologi to jeszcze nie umiem na jutro po angielsku modlitwy ojcze nasz. Ja naprawdę nie chce być najgorszym osłem I wstydzę się zgłaszać nieprzygotowanie A już teraz wiem że się tego nie naucze. Co ja mam zrobić?  Jeszcze będę się wstydził bo nie dość że 1 klasa to jeszcze od początku takie oceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie nauczysz się na jutro, to lepiej jednak zgłoś to nieprzygotowanie. Enpe w dzienniku jest lepsze od gumiora.

Zacznij zarządzać czasem wolnym po szkole - wyznacz sobie godziny na naukę i zawsze zapisuj sobie w kalendarzyku, czy tam gdzieś na kartce, sprawy do załatwienia np. wtorek - kartkówka z bioli (geny). Wtedy będziesz wiedziała, że przykładowo masz dwa dni na naukę i musisz się w te dwa dni zmobilizować.

A dwóję z mitologii albo poprawisz, albo przygotujesz się na następną odpowiedź/kartkówkę i poprawisz ocenę. Jeszcze się nawet wrzesień nie skończył - masz dużo czasu, żeby to wszystko popoprawiać i nazbierać dobrych ocen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W liceum nie umiesz  "ojcze nasz"? A wiesz, że w liceum nie pytają z modlitw 😉

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojcze nasz jest bardzo prosta modlitwa. I jak się raz dobrze nauczysz to do końca życia pamiętasz;) 

Zmobilizuj się. Dasz radę. Najłatwiej narzekać:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...