Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić jak nie umiem modlitwy do szkoły


Gość Veronika1222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Veronika1222

Chodzę do liceum. Od samego początku mam pod górkę nie dość że dostałam 2 z mitologi to jeszcze nie umiem na jutro po angielsku modlitwy ojcze nasz. Ja naprawdę nie chce być najgorszym osłem I wstydzę się zgłaszać nieprzygotowanie A już teraz wiem że się tego nie naucze. Co ja mam zrobić?  Jeszcze będę się wstydził bo nie dość że 1 klasa to jeszcze od początku takie oceny.

Odnośnik do komentarza

Jak nie nauczysz się na jutro, to lepiej jednak zgłoś to nieprzygotowanie. Enpe w dzienniku jest lepsze od gumiora.

Zacznij zarządzać czasem wolnym po szkole - wyznacz sobie godziny na naukę i zawsze zapisuj sobie w kalendarzyku, czy tam gdzieś na kartce, sprawy do załatwienia np. wtorek - kartkówka z bioli (geny). Wtedy będziesz wiedziała, że przykładowo masz dwa dni na naukę i musisz się w te dwa dni zmobilizować.

A dwóję z mitologii albo poprawisz, albo przygotujesz się na następną odpowiedź/kartkówkę i poprawisz ocenę. Jeszcze się nawet wrzesień nie skończył - masz dużo czasu, żeby to wszystko popoprawiać i nazbierać dobrych ocen.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...