Skocz do zawartości
Forum

Zabieg na ujędrnienie skóry w Gdańsku


Gość Lenatka

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zabiegi najlepiej ujędrniają, liftinguja skórę twarzy ?

Chciałabym zrobić sobie prezent oraz wybrać się na taki zabieg na twarz. Zastanawiam się jednak co przyniesie u mnie wymierne efekty oraz co da dobry rezultat.

Doradzicie co warto jest wykonać? 

Odnośnik do komentarza

To zależy od tego z jaką skórą i na jakiej twarzy... każda sytuacja jest nieco inna i zabiegi dobiera się dla konkretnego pacjenta na miarę jego potrzeb i możliwości. Jeśli kwalifikacja do zabiegu dobra to i efekty dobre . W Gdańsku polecam Clinica Cosmetologica: https://clinicacosmetologica.pl/ Moim zdaniem najlepsza klinika medycyny estetycznej w mieście. Na miejscu mają bardzo wiele zabiegów, poza tym są darmowe konsultacje i powinni Ci coś dobrać dla cery i potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Polecam hifu - oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Chodziłam na to do Clinica Cosmetologica, którą poleca tutaj osoba powyżej. Zabieg może tani nie jest ale u mnie przyniósł bardzo dobre rezultaty.

Odnośnik do komentarza

Zabieg powinien być dobrany do stanu i kondycji skory i jej potrzeb indywidualnie. Dla jednych będzie najlepsza termolifting, a dla innych nici albo kompleksowa terapia łączona. Nie ma uniwersalnego cudownego środka dla wszystkich. Jestem za zapisaniem sie na konsultacje tak jak tutaj doradzaja dziewczyny powyżej. Dzięki temu na miejscu doradzą Ci coś odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza

Dziekuję za porady, klinikę kojarze bo jest w sumie blisko mnie, tak wiec postaram się do niej zapisac. Długo sie czeka na wizytę? Pytam sie bo w zasadzie do tej pory stosowałam jedynie kosmetyki. Jestem po 30 i widzę już jednak pierwsze objawy starzenia się, skóra nie regeneruje się tak dobrze jak wczesniej. Tak wiec postanowiłam sobie pomóc i trochę ją odmlodzić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...