Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam regularne cykle miesiączkowe 28/29 dni. 01/08/20 miałam okres. Kolejny okres rozpoczął się 29/20 czyli regularnie i byly to 2 dni normalnego krwawienia, 3ciego dnia krwawienie było skąpe, poczym 2 dni bardzo delikatnego plamienia. Mam wrażenie że okres był mniejszy niż zazwyczaj jednak towarzyszyły mu skrzepy. Okres również poprzedzał dosyć mocny PMS. Od mniej więcej 3ciego dnia okresu towarzyszą mi ciągle nudnosci nadczo i po jedzeniu (nie dochodzi do wymiotów), wrażliwość na zapachy i smaki, czeste oddawanie moczu. Miałam też jeden dzień biegunki. Ciągle mi sie odbija, nie mam apetytu a nieustanne nudnosci sprawiają że nawet nie mam ochoty jeść. Objawy przypominają ciążowe w związku z tym w różnych odstępach czasowych wykonałam kilka różnych testów ciążowych o czułości 10 mIU, wykonane z porannego moczu, wszystkie negatywne, ostatni wykonany 10 września. Rowniez 10.09 (13 dni od skąpszego okresu) wykonałam badanie krwi bhCG i wyszło <0.1 czyli negatywne. Czy to może być ciąża, pomimo negatywnych testów domowych i z krwi. Z kalkulatora w internecie wyliczyłam ze teoretycznie bylby to 5/6 tydzien ciąży, czy to możliwe więc że badania z krwi i testy domowe wychodziłyby jako negatywne? Jesli to nie ciąża, co mogłoby powodować takie nudnosci i wrażliwości na zapachy i smaki? Dodam że nigdy nie miałam problemów z układem pokarmowym. Kilka lat temu miałam problemy z niedoczynnością tarczycy i mialam też stwierdzony podwyższony cukier ale bardzo zaniedbałam monitorowanie tych dolegliwości. Jestem osobą nerwową i w ostatnim czasie mialam sporo stresu w życiu prywatnym. Mieszkam zagranicą i bardzo ciężko jest o wizytę u lekarza podczas pandemi. Wizyte u lekarza rodzinnego mam dopiero umówioną na za tydzień. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i porady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...