Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość w...9

Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i zauważyłam że po nich mam migreny. Na początku tylko miesiączkowe, a obecnie coraz częściej. Niestety jest to ból którego nie prześpię bo wybudza mnie ze snu. Ostatno dodatkowo czasem wymiotuje lub mam biegunkę. Przez co biorę dużo leków przeciwbólowych. Mam też wadę wzroku oko niedowidzące wykluczone z obuocznego widzenia. Oko niedowidzące 4,75 , drugie oko -0,75. Tylko koryguje to niedowidzące co i tak nie ułatwia mi widzenia ani nie widzę ostrzej. Prawdopodobnie z lekkim astygmatyzmem. Czy na częstotliwość migren może jednak bardziej wpływać wada wzroku niż antykoncepcja hormonalna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja

dobrym rozwiązaniem antykoncepcyjnym jest wkładka diafragma caya jest skuteczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...