Skocz do zawartości
Forum

Gość k...4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odkąd pamiętam przed każdą miesiączka mialam 2-3 dni plamien. Lekarz stwierdzil ze moze to byc za niski progesteron. Moje cykle wynosily srednio co 25-27 dni. Od lutego tego roku rozpoczełam z partnerem starania o dziecko. W pierwszym miesiącu staran w 20dc zbadalam progesteron wyniósł 13,4ng i w tym dniu dostalam plamień ktore trwaly tydzien a potem nastapila miesiaczka. W kolejnym cyklu nie mielismy mozliwosci starania sie, wiec byl miesiac przerwy i miesiaczka nastapila normalnie, tak jak i plamienia. W kolejnym miesiacu sytuacja powtorzyla sie z lutego. Znowu 20dc zrobilam badanie progesteronu i wyszedl 12,3ng/ml i w tym samym dniu dostalam plamien. Powiedzialam o tym swojemu lekarzowi przepisal mi acard i luteine 100mg raz dziennie od 16 do 25 dc. W 25dc dostalam plamien. Zadzwonilam do lekarza zwiekszyl dawke. Przez kolejne dwa cykle bralam od 16-25dc dawke luteiny 200mg raz dziennie. Nie było plamien, miesiaczka nastapila w 29 dc. W ostatnim cyklu plamienia przyszly znowu w 25dc czyli podczas brania luteiny, czy tak sie moze zdarzyć? Czy za plamienia odpowiedzialny jest tylko progesteron? I jaka jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...