Skocz do zawartości
Forum

Gość k...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 4.5miesiaca po cc po 9tyg byłam na wizycie kontrolnej usg wporzadku, cytologia zrobiona 2 razy (pierwszy rozmaz nieczytelny więc leczenie przeciwzapalne i pobrana drugi raz wynik wporzadku) niepokoją mnie jednak nieregularne krwawienia najpierw były 2x z przerwami 2 tygodniowymi potem miesiączka 16lipca następna 20sierpnia (w międzyczasie 2 razy plamienia 2dniowe powiązałam je z braniem tabletek przeciwzapalnych ale może to tylko zbieg okoliczności) od 20sierpnia : krwawienie ok 4dni potem 3 dni plamienie 2 dni nic i 29 znowu krwawienie 3dni, plamienie 3dni i jeden dzien czysta wydzielina i 5wrzesnia znowu krwawienie jeden dzien, 2 dni plamienia jeden dzień czysto i dzisiaj 9 września znowu krwawienie raczej skąpe ale jednak jest... Ginekolog niestety nie przyjmuje w najbliższym czasie jest na urlopie...

Odnośnik do komentarza

Witam,

Nie wiem ile masz lat, moze zaczyna Ci sie menopauza, jesli nie jestes jeszcze w takim wieku, to moze zwyczajne problemy z hormonami, za malo jednego lub drugiego hormonu. Mnie tez hormony szaleja, drugi miesiac, gdzie okres jest co 2 tygodnie. I jutro zadzwonie i zrobie termin u lekarza. A jezeli Twoj ginekolok jest na urlopie, to idz do innego. Tak czeste krwawienia i takie dlugie, sa powodem, gdzie kazdy ginekolog Cie przyjmie odrazu, a jeszcze jak powiesz, ze Cje boli, to nawet musi w tym wypadku przyjac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...