Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gosza81

Odexim, linia na nużeniec opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś tu do czynienia z tym niemiłym pasożytem? Byłam u okulisty, kazała mi zrobić badania na nużeńca bo to prawdopodobnie od tego mam takie zmiany wokół oczu i na twarzy, szczególnie przy powiekach właśnie. Czekam na termin ale czytałam ze i tak nie ma na to leku. Ma ktoś może jakieś porady albo jakiegoś specjalistę? Stosowaliście coś? Może ten odexim, jest go dużo w sieci i informacji, podobno działa, nie przekonują mnie takie kosmetyki ale skoro nic i tak pewnie lekarz mi nie doradzi to muszę mieć jakąś alternatywę, pomóżcie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz się wybrać do dermatologa jeszcze ale skoro masz już mieć badania to nie wiem czy jest sens... a co do odexim ja go kupiłam bo mam to samo, jestem zadowolona no i skład w porządku, podobno potrzeba przynajmniej 6 tygodni żeby wyleczyć czyli jeszcze trochę mi brakuje więc ostatecznie mogę dać Ci znać za dwa tygodnie 😉 daj znać koniecznie co z tymi wynikami i czy Ci potwierdzili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...