Skocz do zawartości
Forum

Gdzie zrobić przeszczep włosów


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad tym, by wybrać przeszczep włosów. Łysienie u mnie tak postąpiło, że mam już tego trochę dosyć i tak naprawdę zastanawiam się nad tym, by po prostu raz a porządnie to załatwić. Tylko tak się zastanawiam na ile jest to faktycznie efektywne i czy rzeczywiście taka metoda będzie efektywna, bo na pewno te wszelkie szampony jakie są proponowane nie są nic warte i nie ma sensu ich kupować.

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku niestety łysienie dość szybko się pojawiło, bo jeszcze nie miałem 30 lat i ten problem zaczął się wyraźnie nasilać. Dość długo się zastanawiałem jak to rozwiązać, próbowałem różnorakich preparatów, jednak efekty niestety jak to przy tych różnych opcjach reklamowych okazywały się po prostu słabe. Dopiero jak trafiłem do trychologa to zaproponowano mi przeszczep i dopiero wtedy po nim były efekty. Więc zerknij sobie też na http://www.wawerclinic.pl/uslugi-kosmetyczne/przeszczepy-wlosow/ poczytaj na czym to polega, umów się na wizytę, może uda się to łysienie jakoś pokonać.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze lokalizacja nie ma dla Ciebie takiego dużego znaczenia? Jeśli tak, mogę polecić gabinet w Krakowie. Bona Dea

Mianowicie wykonywne jest tam leczenie łysienia metodą przeszczepu włosow fue:

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/

Który jest polecany w przypadku łysienia

androgenowego

pourazowego

poparzeniowego

jak i ubytków łysienia w innych miejscach niż głowa

Oczywiscie cena zabiegu ustalana jest indywidualnie. 

Odnośnik do komentarza

Trzeba patrzeć na doświadczenie lekarza, ale też na to jakim urządzeniem jest wykonywany zabieg. Prawda jest taka, że człowiek nie jest tak prezycyjny i dokładny, jak maszyna, dlatego zabieg Artas iX to dobra opcja moim zdaniem, bo czynniki są zrobotyzowane, ponoć ryzyko powstawania blizn jest minimalne i szybko dochodzi się do siebie. Poczytajce sobie na ten temat jak interesuje Was temat. Na stronie przeszczep-wlosow-artas.pl jest sporo informacji.

Odnośnik do komentarza

Mężowi wypadały włosy przez długi czas. Oczywiście najpierw stosował reklamowane szampony na łysienie, środki na porost włosów, ale nie przyniosło to żadnego pozytywnego skutku, a jedynie wyczyściły portfel. Zdecydował się na przeszczep włosów w klinice https://przeszczep-wlosow-artas.pl/ najnowocześniejszą metodą Artas i efekty są szokujące, bo w końcu po wielu latach ma włosy.

Odnośnik do komentarza

Całe szczęcie ja zmotywowałam swojego faceta do stosowania wcierki kaminomoto w dobrym czasie i nie potrzebował przeszczepu. Kuracja się opłaciła, kosmetyk jest wart swojej ceny. Już nawet nocą mi się śniło jak mój facet wygląda bez włosów... Nie podobało mnie się to więc cieszę się że nie jest łysy jak kolano. 

Odnośnik do komentarza

Może warto pomyśleć nad suplementacją i pielęgnacją ? Ja miałam okropny problem z wlosami ale zdecydowalam się na przedłużanie i zagęszczanie i dodatkowo wspomóc się wcierkami i pielęgnacją. Dzis wlosy są zregenerowane i wyglądają super. Polecam zabieg zagęszczania w salonie hollywood hair ? 

Odnośnik do komentarza

Przeszczep włosów wykonywałem w klinice Hair Care Clinic we Wrocławiu, bardzo doświadczony personel, który wykonywał zarówno zabiegi robotem Artas jak i metodą FUE manualną. Po rozmowie z lekarzem zdecydowałem się na  metodę ręczną bo wiem, że używają szafirowych ostrzy, które nie powodują reakcji alergicznych.   W przeciwieństwie do robota, który może powodować mikroblizny. Polecam dr Buczka, świetny specjalista, doradził mi naturalną linię włosów. Zabieg trwał niecałe 6 godzin a efekty widziałem już 4 miesiące po zabiegu. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2022 o 12:08, Gość Piotr K napisał:

Przeszczep włosów wykonywałem w klinice Hair Care Clinic we Wrocławiu, bardzo doświadczony personel, który wykonywał zarówno zabiegi robotem Artas jak i metodą FUE manualną. Po rozmowie z lekarzem zdecydowałem się na  metodę ręczną bo wiem, że używają szafirowych ostrzy, które nie powodują reakcji alergicznych.   W przeciwieństwie do robota, który może powodować mikroblizny. Polecam dr Buczka, świetny specjalista, doradził mi naturalną linię włosów. Zabieg trwał niecałe 6 godzin a efekty widziałem już 4 miesiące po zabiegu. 

 

Hej,
Jeżeli decydujesz się na przeszczep włosów to tylko metoda FUE, więcej o metodzie FUE możesz przeczytać tutaj:

https://drjurjewicz.pl/pl/blog/przeszczep-wlosow-fue-co-warto-wiedziec/

Natomiast, jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie są różnice między STRIP a FUE sprawdź tutaj:

https://drjurjewicz.pl/pl/blog/przeszczep-wlosow-metoda-fue-a-strip/

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...