Skocz do zawartości
Forum

Zrzucanie tkanki tłuszczowej


Gość Farmilia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Zaczęłam regularnie ćwiczyć z Kołakowską. Postanowiłam że na początek zrobię wyzwanie 30 dni. Staram się jeść zdrowo omijam śmieciowe żarcie. Waga poszła w górę. Wiem mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Jak w takim razie zrzucić zbędne kilogramy? Lub kiedy powinny zacząć spadać?

Odnośnik do komentarza

Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie I odejmowac od niego stopniowo liczbę kcal,
Np żeby nie było takiego skoku ze z 2400 kcal które zjadalas nagle zjesz 1800
Pić dużo wody i uważać z owocami, bo to również ciche cukry
Ale przede wszystkim dostarczać organizmowi wszystkiego z odpowiednią liczba kcal.

Zerknij sobie również na stronę:

https://selectbeauty.pl/blog/zawartosc-tkanki-tluszczowej-jak-ja-mierzyc-i-jakie-sa-jej-normy/

Jest tutaj opisane jak mierzyć zawartość tkanki tłuszczowej oraz jakie sa jej normy. 

Odnośnik do komentarza

 w mnie przy wadze 72 kg mam 43,2% tkanki mięśniowej, a tłuszczu około 19% i jeszcze chcę nieco zgubić z 2-3 kilogramy. Przyznam się, że ćwiczę siłowo, ale na bardzo małych ciężarach. Szczerze mówiąc to nie mam diety, ale w sezonie letnim w ogrodzie w letniej kuchni kociołek węgierski stać musi. Mam taki jak tutaj:kociołek węgierski  Głównie przygotowywane są zupy takie jak borowikowa, ogórkowa i grzybowa, a dla lubiący owoce zupa owocowa z truskawkami i wiśniami. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...