Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Farmilia

Zrzucanie tkanki tłuszczowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Farmilia

Hej! Zaczęłam regularnie ćwiczyć z Kołakowską. Postanowiłam że na początek zrobię wyzwanie 30 dni. Staram się jeść zdrowo omijam śmieciowe żarcie. Waga poszła w górę. Wiem mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Jak w takim razie zrzucić zbędne kilogramy? Lub kiedy powinny zacząć spadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość uppsala

Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie I odejmowac od niego stopniowo liczbę kcal,
Np żeby nie było takiego skoku ze z 2400 kcal które zjadalas nagle zjesz 1800
Pić dużo wody i uważać z owocami, bo to również ciche cukry
Ale przede wszystkim dostarczać organizmowi wszystkiego z odpowiednią liczba kcal.

Zerknij sobie również na stronę:

https://selectbeauty.pl/blog/zawartosc-tkanki-tluszczowej-jak-ja-mierzyc-i-jakie-sa-jej-normy/

Jest tutaj opisane jak mierzyć zawartość tkanki tłuszczowej oraz jakie sa jej normy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w mnie przy wadze 72 kg mam 43,2% tkanki mięśniowej, a tłuszczu około 19% i jeszcze chcę nieco zgubić z 2-3 kilogramy. Przyznam się, że ćwiczę siłowo, ale na bardzo małych ciężarach. Szczerze mówiąc to nie mam diety, ale w sezonie letnim w ogrodzie w letniej kuchni kociołek węgierski stać musi. Mam taki jak tutaj:kociołek węgierski  Głównie przygotowywane są zupy takie jak borowikowa, ogórkowa i grzybowa, a dla lubiący owoce zupa owocowa z truskawkami i wiśniami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...