Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Czy jeśli w dni płodne uprawiałam petting z chłopakiem. Byliśmy blisko siebie, ocieraliśmy się o siebie,jeżeli przez jego majtki przesiąkł prejakulat to czy możliwe byłoby zajście w ciążę przez ten prejakulat? Do wytrysku nie doszło. Chłopak także wysunął mi palec w pochwę lecz był on czysty. 6 dni po owulacji dostałam plamienia. Trwało 3 dni. Przeczytałam że mzoe to być implantacyjne. Martwię się, ale czy możliwe byłoby zapłodnienie przez prejakulat przesiakniety przez majtki chłopaka, który ociera się o moje majtki?

Odnośnik do komentarza

Hej,

takich pytań wpada tutaj przynajmniej kilka w tygodniu ?

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie jesteś w ciąży, takie zapłodnienie preejakulatem przez majtki jest praktycznie niemożliwe. 

I skąd masz pewność, że plamienie wystąpiło 6 dni po owulacji, a nie w trakcie owulacji i nie było to plamienie owulacyjne? Robiłaś test owulacyjny, czy tak Ci wskazała jakaś apka w telefonie?

Plamienie owulacyjne może trwać 1-3 dni, czasami nawet 4. 

Odnośnik do komentarza

Hej ponawiam pytanie. Jednak jest coś nie tak, dzisiaj zrobiłam betę z krwi dla świętego spokoju, martwię się. Ja miałam cienkie majtki, jeżeli się ibsubely, mógł mnie chłopak dotknąć w tamtych okolicach, a jego bokserki AN prawdę były mocno mokre od tego ejakukatu, nie spermy... Boimy się z chłopakiem, bo nie wiemy jak by mogło się to stać.. Zrobiliśmy wczoraj test z krwi palca i jakby wyszedł pozytywny. Nie wiemy czy to błąd fabryczny, bo ta druga kreska słabo widoczna. Wszystkie inne testy z moczu były negatywne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...