Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

PILNE! Dzień dobry. Kochałam się ze swoim chłopakiem i doszło do pęknięcia prezerwatywy. Nie wiem w którym momencie do tego doszło, najprawdopodobniej jeszcze w pochwie, bo kiedy partner kończył wyjął przyrodzenie z pochwy i zakończył stosunek wytryskiem a zawartość po prostu wypłynęła z prezerwatywy ( nie wiem czy nasienie nie zostało w pochwie). Jestem tydzień po miesiączce, a według kalendarzyka miałam dni płodne. (Chce zaznaczyć, ze ostatnio miałam nieco rozregulowany cykl). Cztery godziny po tym wydarzeniu wzięłam tabletkę Ellaone, ale w mojej krwi z pewnością był jeszcze alkohol, który wcześniej wypiłam. Proszę powiedzieć, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Czy ryzyko jest duże? Czy alkohol ma wpływ na prawidłowe działanie tabletki i to, że wzięło się ją „na pusty żołądek”. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość ania pomocna

Nie można łączyć takich tabletek z alkocholem. Jedyną szansą jest teraz skontaktować się z lekarzem. Spróbuj napisać sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz pomoc od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc. Ja tez kiedys omawialam problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

jak miałaś miesiączkę po tym zdarzeniu to nie ma szans, ale idź do gine na usg to wszystko wyjaśni, ja osobiście mam błonę caya, używam jej zawsze podczas stosunku i jeszcze nie miałam ryzykownej sytuacji a przy braku stałego partnera to by była katastrofa 

Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym miesiącu jestem przed miesiączką, a po takiej tabletce okres może się nawet znacznie spóźnić z tego co czytałam. Mam dość gesty, biały śluz i nie wiem co to może znaczyć. Czy tabletka źle zadziałała, czy to jej efekt uboczny ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...