Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Po pojawieniu się rumienia na nodze lekarz przepisał mi antybityk doxycyklina ( 21 dni ) wykonałem badanie krwi w kierunku boleriozy ( Borelioza - p/c IgM (S25) 20,8 AU/ml PB3006_04_101_15 wyd.1 / 25.11.2013 watpliwe - wskazane powtórne oznaczenie po upływie tygodnia) po tygodniu wykonałem następne badanie (Borelioza - p/c IgM met. Western-Blot (S27) Wysoko oczyszczone rekombinowane, wysoko specyficzne dimeryczne antygeny OspC (p25) z Borrelia spielmanii (Bsp) Wysoko oczyszczone rekombinowane, wysoko specyficzne dimeryczne antygeny OspC (p25) z Borrelia garinii (Bg) Wysoko oczyszczone rekombinowane, wysoko specyficzne dimeryczne antygeny OspC (p25) z Borrelia burgdorferi (Bb) Wysoko oczyszczone rekombinowane, wysoko specyficzne dimeryczne antygeny OspC (p25) z Borrelia afzelii (Ba) Wysoko oczyszczona rekombinowana BmpA (p39) z Borrelia - Wysoko oczyszczona rekombinowana flagellina (p41) z Borrelia - Wysoko oczyszczony rekombinowany antygen VlsE z Borrelia burgdorferi (Bb) - Interpretacja wyniku dodatni ) lekarz pierwszego kontaktu dał mi skierowanie do przychdni chorób zakaźnych, ale dostać się do takiego specjalisty graniczy z cudem i niewiem jak dalej postępować. Czy jest to groźne i gdzie szukać specjalisty czy można to zbagatelizować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...