Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 31 czerwca zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Limetic. Jednakże ze względu na częste bóle głowy, zmianę nastrojów, bóle jajników oraz przede wszystkim nieustające brązowe plamienie po konsultacji z ginekologiem 21 sierpnia odstawiłam tabletki. W czasie brania tabletek miałam delikatne krwawienie 26- 28 lipca. Dziś mijają 2 tygodnie od odstawienia. Nie pojawiło się u mnie tzw. krwawienie z odstawienia od momentu zaprzestania stosowania tabletek. Wykonałam 2 testy ciążowe, które wyszły negatywnie. Więc ciąże można wykluczyć. Odczuwam czasami delikatny ból w podbrzuszu (odnoszę wrażenie, ze to lewy jajnik i ból promieniuje mniej więcej do lini pępka) oraz od 26 sierpnia zaobserwowałam wodnisty śluz, który utrzymuje się dotychczas. Proszę o odpowiedz czy powinnam cierpliwie poczekać na krwawienie i nie ma powodów do niepokoju czy lepiej udać się na badanie? Zastanawiam się również czy antykoncepcja hormonalna jest dobrym wyborem dla kogoś u kogo w rodzinie najbliżej spokrewnione kobiety miały raka piersi, bądź nienowotworowe guzki. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...