Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje pytanie jest związane z brakiem miesiączki. Otóż ostatnia miesiączka była 23 lipca-29lipca. Współżyłam db 17 sierpnia . Do dnia dzisiejszego nie dostałam miesiączki. Mam zawroty głowy które występowały tez wcześniej od czasu do czasu ponieważ mam problem z cukrami tzn hipoglikemia reaktywna. Leczę się na hashimoto. Od 4 dni mam mdłości Nie mam apetytu ale dodam zemialam tez stresujące dni w ostatnim czasie. Śniadanie zjadam po 13 bo nie mam chęci. Wczoraj zrobiłam 1 test był negatywny. Dziś 2 Jest 1 kreska natomiast koleżanka stwierdziła ze pod światło widzi poświatę drugiej .zdarzalo mi się od czasu do czasu miec nieregularne miesiączki np w mscu grudniu nie dostałam jej wogole. Czy po takim czasie mam się czego obawiać? Czy te mdłości to powód ciąży np? Czy takie poświaty mogą o czymś świadczyć? Po ilu od stosunku test powinien wskazać ewentualna ciąże? Prosze o odp Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

zrób beta hcg, ogólnie możesz monitorować cykl. Ja mam Afrodyta smart. To jest taki mini mikroskop - kilka kropel śliny nakładasz, chwilę czekasz i nakładasz ten mini mikroskop na aparat smartfona (ma specjalny uchwyt). Do tego masz oczywiście aplikacje na telefon. WYnik poziomu lh w ślinie pokazuje w jakij fazie cyklu jesteś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...