Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 35 lat od początku roku mam plemienia z pochwy widoczne tylko na palcu od ręki od 15 lub po 20 dniu cyklu. Byłam aż u 3 lekarzy wszyscy zgodnym hurem stwierdzili ze ginekologicznie jestem zdrowa a cały czas martwię się tymi plamieniami z pochwy albo są po srosunku do okresu np przez dwa tygodnie albo bez Cytologia jest ok zrobilam na własną rękę badania hormonów w Tym tarczyca wszystko jest ok cykle mam ok tzn 26-32 najczęściej 28-29. Moj gin który mnie prowadzi powiedział żebym się smarować nawilzajacymi preparatami bezzapachowymi, ze w trakcie stosunku mogę mieć naciągnięte jakieś wiązadła coś w tym stylu. Lekarz nawet 3 upierają się ze jestem zdrowa, antykoncepcji nie biorę od roku. Jednym cyklu mam po srosunku do miesiączki czyli dwa tygodnie w drugim widzę trochę ( czerwonego) w trakcie smarowania sie nawilżającym - dotykam szyjke. W zasadzie żaden z tych 3 lekarzy nic mądrego nie powiedziało prócz tego co ja piszę. Nie biorę tabletek anty od roku skąd mogę mieć suchość pochwy skoro infekcji tez nie mam rzekomo. Używam kubeczek menstruacyjny jak mam okres. Jestem tez osoba która bardzo dobrze umie ocenić u siebie czy mam grzybice lub bakteryjne zapalenie . Nie mam Powtarzam lekarz mówi że jestem zdrowa. Czy mogę mieć w tym wieku suchość pochwy dzięki temu plamię. Nie mam infekcji, nie biorę antykoncepcji od roku, nie mam menopauzy haha Proszę o odp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...