Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia

Preparaty na piękne włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia

W drogerii jak tak popatrzę to tych różnych preparatów, które mają gwarantować piękne włosy jest cała masa, a ja potem jak kupuje to już efekt nie jest taki jak u pięknej pani na opakowaniu czy w reklamie. I tak się zastanawiam w takim razie jaki wybrać produkt, by faktycznie te włosy zaczęły wyglądać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sasza

A słyszałaś o olejach? Ja na włosy stosuje olej lniany i ich kondycja znacznie się poprawiłą. Tutaj możesz poczytać jakie właściwości posiada ten rodzaj oleju: https://rycynowy.pl/olej-lniany-na-wlosy-jakie-ma-wlasciwosci-kiedy-stosowac/ .Poddaje włosy olejowaniu trzy razy w tygodniu i jestem zadowolona z ich wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renata

Jeśli masz zniszczone włosy to spróbuj zestawy KV-1 Fiber Prestige Moisture. W moim przypadku włosy po różnych zdrowotnych przejściach były mocno zniszczone i żadna odżywka nic nie dawała, w sumie nie było żadnej poprawy ani efektów i właśnie poleciła mi znajoma tą markę KV-1 jako produkty do włosów idealnie przygotowane i faktycznie odkąd ten zestaw zaczęłam stosować to widzę różnice i moje włosy wyglądają lepiej więc to może być również dla Ciebie dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maryna

W reklamach zawsze wszystko jest perfekcyjne. Swoje włosy pielęgnuje jak umiem. Używam dobrego szamponu z hair medic. Dzięki niemu włosy są mocne, gęste i nie wypadają. Mam dużo masek i odzywek, które używam. Do końcówek stosuje olejki. Dzieki temu, że dużo czasu poświęcam swoim włosom wyglądają dobrze.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...