Skocz do zawartości
Forum

Preparaty na piękne włosy


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

W drogerii jak tak popatrzę to tych różnych preparatów, które mają gwarantować piękne włosy jest cała masa, a ja potem jak kupuje to już efekt nie jest taki jak u pięknej pani na opakowaniu czy w reklamie. I tak się zastanawiam w takim razie jaki wybrać produkt, by faktycznie te włosy zaczęły wyglądać lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz zniszczone włosy to spróbuj zestawy KV-1 Fiber Prestige Moisture. W moim przypadku włosy po różnych zdrowotnych przejściach były mocno zniszczone i żadna odżywka nic nie dawała, w sumie nie było żadnej poprawy ani efektów i właśnie poleciła mi znajoma tą markę KV-1 jako produkty do włosów idealnie przygotowane i faktycznie odkąd ten zestaw zaczęłam stosować to widzę różnice i moje włosy wyglądają lepiej więc to może być również dla Ciebie dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza

W reklamach zawsze wszystko jest perfekcyjne. Swoje włosy pielęgnuje jak umiem. Używam dobrego szamponu z hair medic. Dzięki niemu włosy są mocne, gęste i nie wypadają. Mam dużo masek i odzywek, które używam. Do końcówek stosuje olejki. Dzieki temu, że dużo czasu poświęcam swoim włosom wyglądają dobrze.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...