Skocz do zawartości
Forum

Jacy w łóżku są tacy faceci jak mój?


Gość Isana

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze spotykałam się z tzw badboyami i pasowało mi to. Ostatnio poznałam fajnego chłopaka choć momentami jestem zażenowana jego zachowaniem.nie zawsze jest dla mnie meski ?

Jest czuły, wrażliwy miły ale... Taki wiecie. Pyta 10 rayz czy może pocałować, żadnej stanowczość, nie widzę w nim namiętności pewności siebie. 

Boje się co to będzie gdy dojdzie do zbliżenia. Jak on taki delikatny to jeszcze powie ze jestem napalona i tylko sex się dla mnie liczy (bo lubię rozNe pozycje itp) albo że mu kitaska uszkodziłam i będzie płakać kilka tygodni. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Isana napisał:

Zawsze spotykałam się z tzw badboyami i pasowało mi to. Ostatnio poznałam fajnego chłopaka choć momentami jestem zażenowana jego zachowaniem.nie zawsze jest dla mnie meski ?

Jest czuły, wrażliwy miły ale... Taki wiecie. Pyta 10 rayz czy może pocałować, żadnej stanowczość, nie widzę w nim namiętności pewności siebie. 

Boje się co to będzie gdy dojdzie do zbliżenia. Jak on taki delikatny to jeszcze powie ze jestem napalona i tylko sex się dla mnie liczy (bo lubię rozNe pozycje itp) albo że mu kitaska uszkodziłam i będzie płakać kilka tygodni. 

Czyżbyś oczekiwała, że któraś z forumowiczek spróbuje za Ciebie i potem zda ci raport?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, co zlego w tym akurat pytaniu autorki? ?

Isana, mysle, ze przesadzasz z tym jego ewentualnym plakaniem przez kilka tygodni itd, raczej az taki delikatny nie bedzie. Czy jednak jestescie dobrani seksualnie, czy dobrze Wam bedzie w lozku, to sie okaze dopiero, jak sprobujecie. A czy nie przeszkadza Ci, ze on 10 razy pyta, czy moze Cie pocalowac, ten jego brak pewnosci siebie i zdecydowania?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość HansHans11 napisał:

A funkcjonuje fałszywy stereotyp, że to faceci myślą tylko o jednym. Prawda jest taka, że to kobiety bardziej myślą o jednym, tyle, że bardziej to skrywają bo boją się uchodzić za łatwe.

To też stereotyp. Ja zdecydowanie o tym nie myślę  ?  i z tego co wiem.... moja przyjaciółka tez nie, a więc bez ogólników proszę ?  To zależy m.i. od temperamentu danego człowieka, nie tylko od płci.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2020 o 10:46, Gość Isana napisał:

Pyta 10 rayz czy może pocałować, żadnej stanowczość, nie widzę w nim namiętności pewności siebie. 

On się raczej nie zmieni. Jeżeli ktoś pyta, czy może pocałować (niczym Helga Herr Flucka;)) to dobrze to nie wróży. On się nie wyrobi, różnicie się temperamentem. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...