Skocz do zawartości
Forum

delpos. co myślicie o tym produkcie?


damascena

Rekomendowane odpowiedzi

problem mam ostatnio jeden: wypadanie włosów... widzę, że powiela sie ten problem tutaj na forum, ale przykłady pomocy albo są nietrafione ze względu na to, że miałam próby już z nimi, albo nie mam sposobności by gdzieś jechać i robić zabiegi. normalna sprawa ale jednak powiem szczerze że mam dosyć zwłaszcza że to jest problem nie od kilku dni a od kilku miesięcy i nie wiem czy jest jeszcze na mnie jakaś szansa hahahah ^^ no może to dla innych nie problem ale jednak no trzeba powiedzieć sobie szczerze, że mnie to z lekka dobija, bo jakieś próby rozwiązania tego problemu podejmuję, ale efekty sa mierne. ostatnio widziałam kilka rankingów na temat szamponów na wypadanie włosów i nie wiem czy nie kupić sobie zestawu z delpos ale zanim kupię to nie chce jak szczerbaty na suchary tylko wole się dowiedzieć czy w ogóle jest sens i czy on realnie jest w stanie pomoc. moze wiecie chociaz co tam jest w srodku? każda informacja jest ważna. 

Odnośnik do komentarza

Przecież pełne INCI masz na stronie ? Ale jeżeli chodzi o to to powiem szczerze, że na prawde jest tego tam sporo, bo przykładowo masz coś takiego w szamponie: ekstrakt z amli, witamina E, betaina, ekstrakt z nagietka

Maseczka: mocznik, honeyquat, bioferment z bambusa, olejek z mięty pieprzowej

Wcierka: ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z żeń-szenia, kofeina, niacynamid, glukonian cynku

Co do działania to po sobie zbyt wiele na razie nie moge powiedzieć, bo to jest dopiero 3 miesiąc jak z tego korzystam, ale widzę, że widzę, ze włosów jest więcej (widze po tych krótkich włosach odstających od normalnie zaczesanych) i też że jest mniej ich np. na szczotce czy podłodze w trakcie czesania ? Nadal jeszcze cały czas wszystko co mogę to robię, ale wiem, że skóra głowy jest delikatna i by ten skalp i cebulki były w dobrym stanie trzeba się napracować i dać czas temu by wszystko działało jak należy.

Odnośnik do komentarza

co jaki czas myjesz mniej więcej włosy? wcierasz wszystko za każdym razem? w ogóle jakiś czas już chodzę po aptekach i drogeriach, ale nie widzę tego zestawu tak do kupienia. on jest tylko w jakiś sklepach medycznych, czy jak? serio zalezy mi na tym by jak najwcześniej rozpocząć kuracje i mieć ładne włosy, bo od dłuższego czasu wyglądam na naprawdę zaniedbaną z nimi ^^

Odnośnik do komentarza

codziennie myje wlosy i sobie zostawiam na noc wcierke bo ogolnie mam dosc tlustawe z natury wlosy wiec tak czy inaczej jest mi to na reke heh ^^ w sumie nie zastanawialam sie nad tym co tam jest w srodku po ptostu siostra mi polecila bo ona akurat po ciazy i karmieniu miala problem z wypadaniem wlosow i jej pomoglo to pomyslalam ze tez sobie wyprobuje. na pewno jest z tym zestawem z delpos cos takiego ze nie ma on jakies dlugiego terminu i tez to ze jest mozliwa wysylka zagranice bo mi wysylali do niemiec bo na codzien to mnie w polsce to nie ma. zjezdzam co 4-5 miesiacy jedynie ^^

Odnośnik do komentarza

Na samą jesień to jeszcze bym jakoś to przeżyła, ale no niestety, ale u mnie całym rokiem one wypadają co jest pewnym problemem, bo nie jestem w stanie ich doprowadzić do na prawdę takiego lepszego stanu. A to tego kosmetyku nie ma dostępnego zagranicą tak do kupienia? Dziwne.. Myślałam, ze u nas to klasyka, ale jednak gdzieś w UK czy Niemczech na spokojnie można by było to jakoś dostać. Wiecie czemu tak z tym jest?

Odnośnik do komentarza

Mialam rione badania ze wzgledu na tarczyce i wszystkie parametry mam w porzadku. Co mozna tylko bylo na tarczyce robic to robilam wiec to u mnie odpada. Bardziej u mnie problem byl z zelazem ale obecnie biore. Teraz jeszcze dodalabym cos na wzmocnienie i leczenie cebulek. Co do odpowiedzi na temat delpos to dziekuje wszystkim. Dzisiaj zamowilam z rana i teraz czekam tylko na dostawe i sprawdzenie jak to bedzie leczenie przebiegalo rowniez i u mnie ?

Odnośnik do komentarza

Na wypadanie włosów może mieć wpływ wiele czynników. W tym nieprawidłowa dieta. Dlatego tak ważne jest by odżywiać się zdrowo i by dieta była pełnowartościową. Delpos to dermokosmetyk, więc z przeznaczeniem leczniczym. Opinie na forach na temat tego specyfiku są bardzo dobre. Myślę, że warto spróbować. Dodatkowo na stronie produktu zestaw jest tańszy, a koszt dziennej kuracji to 10 zł, czyli wcale nie dużo. 

Odnośnik do komentarza

No na pewno dużym plusem jest to, że skład jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Wydaje mi się, że prócz wypadania włosów na pewno Delpos będzie dobrym produktem do codziennej pielęgnacji w trakcie kuracji. W Internecie jest coraz więcej dobrych opinii. Należy też pamiętać, że na wypadanie włosów ma też wpływ dobra i zbilansowana dieta. Dlatego trzeba zdrowo jeść. 

Odnośnik do komentarza

nie wierzę, ze po takim czasie daję informacje o tym, ale uwaga - kupiłam delpos i jest serio genialny. kupiłam go jakoś w marcu i powiem szczerze, ze mogłam tutaj prędzej zajrzeć by dać swoją recenzję, ale.. lepiej późno niż wcale ? jestem zadowolona z efektów działania i realnie widzę po swojej głowie i szczotce, że jest mniej wypadających włosów. na początku nie wiedziałam, że jeszcze trzeba raz w tygodniu przemyć skalp innym szamponem, który ma mocne składniki czyszczące. jestem ukontentowana zakupem ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...