Skocz do zawartości
Forum

Proszę o radę.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.  Zacznę od początku.  Poand roku temu zaczęły pojawiać się u Mnie duszności. Najpierw myślałam, że to przez papierosy, Ale duszności zaczęły mnie tak męczyć, że bałam się zasnąć, ze już się nie obudzę. 8 miesięcy temu rzuciłam papierosy, A od 7 miesięcy codziennie towarzyszą mi duszności bez przerwy, na początku myślałam, że to właśnie przez rzucenie palenia. Ale poszłam do lekarza i zrobiłam sobie badania tj. RTG klatki piersiowej, usg jamy brzusznej, badanie wątroby, nerek, tarczycy, morfologia i mocz. Wszystko w normie,żadnych zmian ogniskowych.  Od jakiś kilku tygodniu mam lęk przed zaśnięciem, mam wrazenie, że jak zasypiam to przestaje oddychać. Ale też mam tak, ze jak zasypiam to zaraz się budzę z szybkim biciem serca. Proszę o pomoc, chce w końcu funkcjonować normalnie. Oczywiście przy tym również pojawia się tak jakbym była wiotka, bez siły i w ogóle, chęć płaczu. Bo jestem bezradna.

Odnośnik do komentarza

Może to być na tle nerwicowym, ale równie dobrze może to być problem z niedotlenieniem. 

Dlatego tylko lekarz może Ci pomóc, rodzinny powinien Cię najlepiej pokierować. 

Trzeba wg mnie zrobić jeszcze badania, jak echo serca, spirometria, gazometria, dopiero będziesz mogła wykluczyć przyczyny somatyczne. 

Odnośnik do komentarza

Witaj. Czy odkrztuszasz? Po długoletnim paleniu kaszel może nadal pozostawać. Mozesz mieć zaburzenia lękowe jeżeli:
 

12 godzin temu, Inmyworld napisał:

Od jakiś kilku tygodniu mam lęk przed zaśnięciem, mam wrazenie, że jak zasypiam to przestaje oddychać. Ale też mam tak, ze jak zasypiam to zaraz się budzę z szybkim biciem serca

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...