Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Prawdopodobnie doszło mnie do wczesnego poronienia 11 dni temu (od 3 tygodni plamię 12 dni temu zacząl się okres, w którym wydalona została kilkucentymetrowa "skórka"). Obecnie jestem 7 tyg. Po domniemanej owulacji, a 9 po wcześniejszej miesiące. Niepokoi mnie wzrost HCG, pomimo wcześniejszego okresu i "poroniena". Na żadnym USG nie uwidoczniono nigdzie pęcherzyka. Ani przed "poronieniem" ani po (ostatnie USG wczoraj, endometrium ponoć cieniutkie, liniowe). Ponizej moje wyniki HCG. 4-08-2020 Luxmed 40.27 mlU/ml 6-08-2020 Luxmed 86.80 mlU/ml 11-08-2020 Synevo 178.2 mlU/ml 13-08-2020 Synevo 170.8 mlU/ml 17-08-2020 Synevo 166 mlU/ml 26-08-2020 Synevo 229.5 mlU/ml 28-08-2020 Diagnostyka 265.8 mlU/ Oczywiście brana pod uwagę jest ciąża pozamaciczna. Co robić? Czekać? Kolejne USG? Szukać pozamaciczna, której na żadnym USG nie widać? Proszę o radę. Bardzo mnie niepokoi ten wzrost i już nie wiem jakie kroki podjąć.

Odnośnik do komentarza
Gość Zainteresowana

Dzień dobry, przykro że nikt się nie odniósł. Dzień później wylądowałam w szpitalu z pękniętym jajowodem. Ciąża pozamaciczna. Może dla innych będzie przestrogą, żeby biegać po lekarzach do skutku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...