Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem młodą dziewczyną i mam pewien problem z miesiączką. Miesiączkuję już kilka lat, zawsze okres pojawia się wtedy kiedy powinien, więc nie mam problemów z regularnością, jedynie z bólami brzucha - ale to chyba normalne. Bóle są zróżnicowane: czasem mocne, czasem lekkie a czasami nie ma ich wcale. Jednak dotyka mnie pewien problem, ponieważ razem z rozpoczęciem się miesiączki mam bóle odbytu. Podczas siadania, wypróżniania się. Mam ogólny problem z wypróżnianiem się podczas niego, ponieważ sprawia mi to ból. Muszę uważać przy siadaniu, ponieważ nagły ruch = ogromny ból. Czytałam w internecie, że może to być endometrioza co mnie wystraszyło. Czy jest to możliwe, że to zwykły objaw i po prostu tak przechodzę okres? Dzisiaj zaczął mi sie okres, a może nje dokładnje on, ponieważ na podpasce widzę brązową wydzielinę co zapewne oznacza że zaraz mi sie pojawi, zwłaszcza że bóle brzucha i odbytu już się pojawiły. Zaznaczę też, że jakiś czas temu miałam problem z zaparciami - ale na ten moment juz się go wyzbyłam. Proszę o pomoc, z góry dziękuję. Zależy mi na wyjaśnienii tematu :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...