Skocz do zawartości
Forum

Balast przeszlosci


Gość Anka-skakanka-22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anka-skakanka-22
1 godzinę temu, Gość Loraine napisał:

Anka, ty pozwoliłaś na to żeby cię tak traktował. A jeśli na to wtedy pozwalałaś, to znaczy że już wtedy twoje poczucie wartości było kiepskie. Z kolei uważam po tym co napisałas o reakcji twojego byłego, że albo mu w ogóle nie zalezało na tobie, albo był - jest narcyzem. Trudno stwierdzić czemu tak reagował, czy nigdy cie nie kochał a tylko siebie. Może nigdy sie dla niego nie liczyłaś. Psychoterapia by tobie pomogłabo 2 lata to długi czas kiedy sama sobie życie zatruwasz przeszłością. A jeżlei ktoś żyje przeszłością to nie potrafi ruszyć do przodu. Pzdr.

Po co mnie tak traktowal skoro i tak mial mnie w dupie. Nie mogl mnie olac od poczatku? Po co sie wyzywal?? Dla satysfakcji??Bo jest psychopata??

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Gość Anka-skakanka-22 napisał:

Po co sie wyzywal?? Dla satysfakcji??Bo jest psychopata??

 

Dokładnie tak, jemu potrzebna jest ofiara, jak tlen, żeby móc się wyżyć. 

Jeśli czytasz jakie cechy posiadają psychopaci, to powinnaś wiedzieć, że nie był zdrowy na umyśle. 

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do tematu. 

Ja znam kobietę która ma 48 lat i 3 dzieci, 2 z innym teraźniejszym. 

Ale do czego zmierzam, owa kobieta 

Odnowila znajomość po 5 latach od ostatniego razu kiedy się widywali było 18. Kobieta jest mężatką i mieszka za miastem w pięknym domu który to jej mąż postawił. 

Facet lubi pracować i zapewniać dostatek rodzinie. 

Owa pani lubi natomiast seks, jest pod tym względem niewyzyta i mąż tej pani nie spełnia się w roli kochanka. 

Owa kobieta postanowiła robić to po za domem z kolegą bez zobowiązań (niby) ale tak naprawdę ma wobec kolegi roszczenia co do częstotliwości spotkań jakie sama ustala bo, szantaż jaki wprowadza to dziecko jakie im się przytrafiło i to jest klucz do jej zagrywek. 

Maz tej pani nie wie że ma nie swoje dziecko i żyje nieświadomy. 

Owa kobieta oplotla sobie tego kolegę wokół palca i rozwala za zgodą i naciskiem rodzinę tego kolegi ponieważ on nic się nie przyznaje po mimo jakiejś domysłów że strony żony. 

NA beszczelnego co 2 tygodnie owa kobieta przyjeżdża do miasta w którym mieszka kolega i czeka na niego w mieszkaniu. 

Mieszkanie znajduje się obok w klatce jego zamieszkania, dziwny zbieg okoliczności. 

Te samo piętro toż za ścianą. 

Spotykają się na seks ciemna nocą lub w dzień do polonia, zależy jak się zgrać z sytuacją domowa. 

On często chce się z tego wypłata i kombinuje, a ta pani daje warunek i nie ma litości. Podobno znajomi ich dużo wiedzą o tej relacji ale nabrał wodę w usta. 

Ta kobieta potrafi puszczać sygnały na komórkę w nocy czy pisać maile. 

Raz kiedyś żona tego pana dorwala taki esms i napisała jej aby się odpierdolila że wszystko wie. 

Z dzwoniła do tej kobiety aby z nią wyjaśnić dlaczego dzwoni do jej męża, ta nie odbiera telefonu, tchurzy z niej jest. 

Kiedyś żona zrobiła jej pułapkę i napisała jej aby przyszła o godz do kolegi i wybrała się na spacer co się będzie działo. 

Owa pani wyszła z kamienicy obok i stała pod domofonem ale nikt nie wyszedł, bo i nie mógł bo to był blef. Dzięki temu żona wie że łachudra ma mieszkanie obok i jeździ kijanką. biała 

Ruda małpa jest jak kleszcz nie można się tego pozbyć. 

Osobiście to bym takiej kurwie ukrecila takiego bata że by wstyd jej było poruszać się po mieście. 

Myślę że to co ta kobieta robi to do niej wróci. 

On też zapłaci za takie traktowanie żony, chodzbym tym że kiedy ona osiągnie pewne swoje cele to podziękuję za współpracę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Mała mi napisał:

Dołączam się do tematu. 

Ja znam kobietę która ma 48 lat i 3 dzieci, 2 z innym teraźniejszym. 

Ale do czego zmierzam, owa kobieta 

Odnowila znajomość po 5 latach od ostatniego razu kiedy się widywali było 18. Kobieta jest mężatką i mieszka za miastem w pięknym domu który to jej mąż postawił. 

Facet lubi pracować i zapewniać dostatek rodzinie. 

Owa pani lubi natomiast seks, jest pod tym względem niewyzyta i mąż tej pani nie spełnia się w roli kochanka. 

Owa kobieta postanowiła robić to po za domem z kolegą bez zobowiązań (niby) ale tak naprawdę ma wobec kolegi roszczenia co do częstotliwości spotkań jakie sama ustala bo, szantaż jaki wprowadza to dziecko jakie im się przytrafiło i to jest klucz do jej zagrywek. 

Maz tej pani nie wie że ma nie swoje dziecko i żyje nieświadomy. 

Owa kobieta oplotla sobie tego kolegę wokół palca i rozwala za zgodą i naciskiem rodzinę tego kolegi ponieważ on nic się nie przyznaje po mimo jakiejś domysłów że strony żony. 

NA beszczelnego co 2 tygodnie owa kobieta przyjeżdża do miasta w którym mieszka kolega i czeka na niego w mieszkaniu. 

Mieszkanie znajduje się obok w klatce jego zamieszkania, dziwny zbieg okoliczności. 

Te samo piętro toż za ścianą. 

Spotykają się na seks ciemna nocą lub w dzień do polonia, zależy jak się zgrać z sytuacją domowa. 

On często chce się z tego wypłata i kombinuje, a ta pani daje warunek i nie ma litości. Podobno znajomi ich dużo wiedzą o tej relacji ale nabrał wodę w usta. 

Ta kobieta potrafi puszczać sygnały na komórkę w nocy czy pisać maile. 

Raz kiedyś żona tego pana dorwala taki esms i napisała jej aby się odpierdolila że wszystko wie. 

Z dzwoniła do tej kobiety aby z nią wyjaśnić dlaczego dzwoni do jej męża, ta nie odbiera telefonu, tchurzy z niej jest. 

Kiedyś żona zrobiła jej pułapkę i napisała jej aby przyszła o godz do kolegi i wybrała się na spacer co się będzie działo. 

Owa pani wyszła z kamienicy obok i stała pod domofonem ale nikt nie wyszedł, bo i nie mógł bo to był blef. Dzięki temu żona wie że łachudra ma mieszkanie obok i jeździ kijanką. biała 

Ruda małpa jest jak kleszcz nie można się tego pozbyć. 

Osobiście to bym takiej kurwie ukrecila takiego bata że by wstyd jej było poruszać się po mieście. 

Myślę że to co ta kobieta robi to do niej wróci. 

On też zapłaci za takie traktowanie żony, chodzbym tym że kiedy ona osiągnie pewne swoje cele to podziękuję za współpracę. 

 

 

Głupi ten facet, że pozwala się szantażować. Zapewne boi się, że żona dowie się o dziecku (bo przecież o kochance już wie), a on będzie musiał płacić alimenty. Szkoda, że nie pomyślał o tym, że ona ma równie dużo do stracenia. Gdyby jej mąż dowiedział się jak jest robiony w konia, to być może wniósłby o zaprzeczenie ojcostwa, rozwód, podział majątku. Będąc samotną matką z trojgiem dzieci, do tego pozbawioną pieniędzy męża, nie byłaby już taka pewna siebie i miałaby raczej marne szanse na wyrwanie bogatego faceta (chyba, że jakiegoś napalonego, bogatego starca).

Cóż, kłamstwo i tchórzostwo ma różne oblicza. Gdyby ten kochanek przerwał wreszcie ten zaklęty krąg, to prędzej on wyszedłby obronną ręką z tego bagienka, ona poniosłaby większe konsekwencje, więc głupi jest dając się szantażować. Chyba, że jej kochanek tylko udaje, że już nie chce z nią ten teges.

Odnośnik do komentarza

A ja coś wam napisze na temat Psychopatą. 

Otóż z Psychopatą nie wygrasz utrzymując z nim jako kolwiek relacje, powaznie jest to osobowość pozbawiona pewnych odczuć i to sprawdzone. 

Zdrowy człowiek ma różne stany emocji a taki Psychopatą odczowa ból i zemstę. 

Obszar mózgu który jest odpowiedzialny za stan ekstazy, zwany odczucie przyjemności, odczuć tych stanów zwanych wyższego stanu odczucia. Nie posiada. 

Wszystko zależy też z jakiej rodziny pochodzi taki psychopata ponieważ w jego rodzinie któryś rodzic napewno był obciążony ta choroba. 

Więc relacja z psychopata jest na początku bardzo fajna bo nie odroznisz że coś jest nie tak. Zwykle taki gościu czy goscowa stara się omotac człowieka tak jak, przy normalnej relacji się odbywa, tylko że to trwa max do 4 miesięcy, aby ochlodzic relacje bo w tym czasie psychopata szuka następnej ofiary, bo zwyczajnie się nie realizuje w tej pierwszej a zwykle to po to aby nie być zdemaskowany. Psychopatą ma do 3 osób naraz poprostu, wybiera sobie zakompeksione osoby o niskiej ocenie własnej aby nad nimi gorowac. Dodam że to może być a zwykle jest dobry manipulant, a po czym można poznać manipulant,!? A po tym że jak ma się z czegoś wytłumaczyć to uzyskasz odpowiedź  a jak myślisz!? Nap. Co z wiazku z tym!? Albo obarczy cię wina ze tak postąpił. 

NA ten temat można dużo pisac

A psychopata to aktor, ponieważ on uczy się od ludzi zachowań, płacze w tym momencie co trzeba, a jak czuje dezorjentacje to zwykle się głupio śmieje, śmiech jest drwiacy lub sarkastyczny. 

Oni umieją dobrze się porozumiewać z ludźmi są to, aktorzy, zawsze ludzie na wyższych stanowiskach. A i zdarzają się psychopa i zaniedbania ale z przewaga manipulacji i dodatkowo dewianci seksocholicy czy pedofil. 

Kobiety czy faceci maja podobne zagrywki ale przewaga psychopatow to faceci. 

Matką czy ojciec psychopata to tytan domowy który tak ma wpływ na dziecko że nawet jeśli te dziecko było normalne to po mimo że ma wybór w dorosłym życiu podążać właściwie to wybierze ta zła ścieżkę bo tak łatwiej. 

Inny temat to sociopata ale o tym to kiedy indziej dodam że psychopata to też doskonali przestępcy, bo nie mają uczuć i szybko zapominają co zrobili i mogą to powtarzać. 

Z regoly to byli bardzo dobrzy uczniowie, pilnie i skrupulatnie bo oni muszą wszystko perfekcyjnie zgrać. 

Pozdrawiam Pana dragoni. 

Koleżanka banka?

Odnośnik do komentarza

A seks z psychopata może być bardzo ekstra albo przedmiotowy. 

Bo zwykle taki psychopata musi odegrać rolę w zbliżeniu. 

Dla tego wola walić konia w tedy kiedy czują złość czy niby podniecenie, ja bym to nazwał siła natrectw nie to że ma ochotę tylko musi to zrobić. 

Jeśli poczuje ból własnego praca to jest psełdo szczęśliwym. Oni nie odróżniają miłości od zakochania czy zauroczenie, oni sobie to wyobrażają jak to ma być. 

Odnośnik do komentarza
Gość Ogniemimieczem

Ta co opisała o tym kochankach. 

Ja bym wypierdolila z buta za drzwi chuji i naplula w pysk. 

NA chuj komu taki szłam przecież to można dostać błotne choroby. Zygsc się chce os tych kurew i chuji ciogle roztrząs nad tymi dylemat ami czy wam nie szkoda zdrowia marnować na takie chujostwo. 

Przecież to można dostać raka wielkości pieczary na mózgu. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Anka-skakanka-22 napisał:

Po co mnie tak traktowal skoro i tak mial mnie w dupie. Nie mogl mnie olac od poczatku? Po co sie wyzywal?? Dla satysfakcji??Bo jest psychopata??

 

NIe mógł cie olać na poczatku skoro widział że tobie zalezy i sie starasz. Wyzywał bo najwidoczniej nie lubi sprzeciwu, być może szukał osoby która będzie mu całkowicie posłuszna. Być może twój były to osba która nie znosi sprzeciwu, nie uznaje zdania drugiej osoby. Jeżeli dla satysfakcji to zapewne czesto to robił. Są osoby które uwazają że psychopata się nie rózni od socjopaty. Ale są też osoby które ustaliły że socjopata najprościej mówiąc w przeciwieństwie do psychopaty nie umie pohamować gniewu, agresji, złości i wybucha znacznie szybciej. Normalny człowiek rozmawia. Socjopata nie umie utrzymac gniewu w przeciwieństwie do psychopaty który ukrywa zamiary. Pzdr

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kikunia55 napisał:

A teraz nietaktem jest powiedziec, ze zakrawa na masochizm wspominanie mocno byłego partnera i utrwalanie jego wrednych slow?

Nietaktem jest zauwazenie, ze wrazliwosc, która powoduje, ze rozkminiam to co było , co juz nie jest, co osłabia to rodzaj wrazliwosci na pograniczu rozmemlania psychicznego?

Ale ona nie utrwala tego, tylko to samo za nia chodzi i ja przesladuje. A masochista to taki czlowiek, ktory sam, w zamierzony sposob powoduje swoje cierpienie.

Wrazliwosc bardzo przydaje sie do glebszego skontaktowania sie ze soba samym i przepracowania roznych rzeczy, ktore w nas siedza. Sama psychoterapia w duzym stopniu polega na rozkminianiu tego, co nas boli, co nas blokuje, co nie daje nam spokoju i nie pozwala nam w pelni cieszyc sie zyciem.

Odnośnik do komentarza
Gość Anka-skakanka-22
11 godzin temu, franca napisał:

Ale ona nie utrwala tego, tylko to samo za nia chodzi i ja przesladuje. A masochista to taki czlowiek, ktory sam, w zamierzony sposob powoduje swoje cierpienie.

Wrazliwosc bardzo przydaje sie do glebszego skontaktowania sie ze soba samym i przepracowania roznych rzeczy, ktore w nas siedza. Sama psychoterapia w duzym stopniu polega na rozkminianiu tego, co nas boli, co nas blokuje, co nie daje nam spokoju i nie pozwala nam w pelni cieszyc sie zyciem.

Tak. To samo za mna chodzi. Ja wole byc szczesliwa niz miec w pamieci tego dupka. Ale on w niej siedzi. 

Czasami tylko mam takie stany, ze zupelnie sie od tego odcinam ale potem to wraca ze zdwojona sila. Taki efekt jojo;(

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Anka-skakanka-22 napisał:

To samo za mna chodzi. Ja wole byc szczesliwa niz miec w pamieci tego dupka. Ale on w niej siedzi. 

Czasami tylko mam takie stany, ze zupelnie sie od tego odcinam ale potem to wraca ze zdwojona sila. Taki efekt jojo;(

Tym bardziej musisz też sama odsuwać te myśli, jak tylko to możliwe, jeśli przyjdą, zaraz skieruj je na inne tory, na coś przyjemniejszego. 

Terapia swoją drogą, ale sama też musisz pracować nad odcinaniem tych myśli. 

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wytłumaczy,  o czym wy tu od kilku dni piszecie.  Anka źle się czuje , bo dwa lata temu facet dawał jej do zrozumienia,  że jest brzydsza i głupsza od innych . Niech może ona napisze coś konkretnego .

Autentyczność wątku budzi moje daleko idące wątpliwości.  

Odnośnik do komentarza
Gość Anka-skakanka-22
2 godziny temu, Gość ten napisał:

Może mi ktoś wytłumaczy,  o czym wy tu od kilku dni piszecie.  Anka źle się czuje , bo dwa lata temu facet dawał jej do zrozumienia,  że jest brzydsza i głupsza od innych . Niech może ona napisze coś konkretnego .

Autentyczność wątku budzi moje daleko idące wątpliwości.  

Napisalam. Jak nie rozumiesz to nie moj problem. Zawsze mozesz ominac watek.

Odnośnik do komentarza

"Szczęsliwy mózg" Handsen- moze pożycz lub kup te pozycję ksiązkową? Dowiesz sie jak przemodelowac, przeksztalcić wlasny mózg, aby nie wracał do zagrożenia, niebezpieczeństwa, sytuacji niekomfortowej tylko sklanial sie do przypominania sobie jak to było gdy bylismy zadowoleni, szczęsliwi, mieli poczucie siły  Poczytaj, moze zlapiesz o co autorowi chodziło, jakie ma patenty na szczęsliwy mózg?

Odnośnik do komentarza
Gość anka-skakanka-22
4 godziny temu, kikunia55 napisał:

"Szczęsliwy mózg" Handsen- moze pożycz lub kup te pozycję ksiązkową? Dowiesz sie jak przemodelowac, przeksztalcić wlasny mózg, aby nie wracał do zagrożenia, niebezpieczeństwa, sytuacji niekomfortowej tylko sklanial sie do przypominania sobie jak to było gdy bylismy zadowoleni, szczęsliwi, mieli poczucie siły  Poczytaj, moze zlapiesz o co autorowi chodziło, jakie ma patenty na szczęsliwy mózg?

Dzieki. Poszukam tej pozycji. Juz czytalam Potege podswiadomosci, ale moze to bedzie wartosciowsze.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wm opisać pewną historie prawdziwą. 

Otóż miejsce miało 30 lat temu, może z przeskokiem +_3 wcześniej. 

Był sobie chłopak i dziewczyna, co dopiero zaczęli zesoba chodzić, tak to się kiedyś mówiło. 

Ona zakompeksionia-choć parla do przodu bo miała w życiu cel. 

On pewny siebie z licznymi wadami nie świadomy.,po mimo też parl do przodu. 

Niby idealna para, ale ale. Owego dnia może minol miesiąc ich chodzenia coś zaczęli się psuć. 

Przez miesiąc ich chodzenia intensywnego, jeszcze nie doszło do konsumpcji że względu strachu dziewczyny, bardzo się bała zaciazenia, a nie miała pieniędzy aby kupić tabletki antykopcypcyjne. To było chyba wielkim hamulcem. 

Pewnego dnia owy chłopak powiedział swojej dziewczynie że ma dużą pupę i grube uda, ona stanęła jak wryta w przedpokoju i spytała się go dlaczego tak mówi!? A on stwierdził że on nie zauważył ale koledzy mu otworzyli oczy bo sam by nie zauważył. 

Dziewczyna poczuła się bardzo źle z tym co usłyszała od osoby która pokochała. 

Smutna podziękowała za miły wieczór i poszła do domu. 

Mijał tydzień i cisza pomyślała że chciał w ten głupi sposób z nią zerwać. 

Postanowiła jednak odwiedzić go i porozmawiać. 

Niby ta rozlaka była krótka ale coś dała jej do myślenia. On nie tłumaczył się dla czego nie przyszedł do niej ani ona tego nie roztrząs ala. 

Postanowili zamieść to pod dywan. 

I tu jest przeskok 30 lat później, bo pobrali się i sprawa która była zamieciona pod dywan wyszła na jaw. 

Już mąż tej kobiety w tym czasie co mieli rozlake postanowił pójść na imprezę ale chciał pójść sam i wymyślił to co wymyślił aby się na chwilę poklucic. 

A  co zrobił!? Przespałem się z dziewczyną na imprezie z którą wszyscy koledzy tańczyli  nawet nie wiedział że dał ciała na całej linii bo splodzil syna o którym dowiedział się po 30 latach. 

Owa pani chętna służyć krocze postanowiła odnowić kontakt z kolegą bo jej mąż umarł i została samotna. 

Koleżanka zadzwoniła do niego, jakoś zdobyła numer telefonu i powiedziała że ma syna 30 letniego. 

Jako mąż ba3 chciał syna ale niestety nie sprosta i nie miał z żoną. 

Kiedy się dowiedział to poczuł żal do żony nie do siebie zaczol obwinia żonę o wszystko. Żona nic nie wie i nie ma świadomości o istnieniu tego chłopaka. 

A mąż jej tak się zmienił że już jest innym człowiekiem. Ta koleżanka przez 4 lata była natarczywa i prałat mu mózg przez telefon, mieszka w Kanadzie i sama jest sama. 

Cdn...... ?

Odnośnik do komentarza

Co się okazało jest jeszcze 2 kobiety które w pracy robią podchody. 

Jedna magazynierka która wydzwaniala po nocy do innego kolegi nazwisko tego pana od orzechów, albo o czym się myśli takie przysłowie!? W innej firmie pani B a w tej firmie co obecną jest chodzi i ploty sieje na temat faceta co ja nie chce.

Jest to samotna matka z dzieckiem tak 7 lat i ma ochotę rozpieprzyc komuś rodzinę. 

O niej mówili na bazie faceci że nie odmawia. 

Widziałam ja ze zdjęcia bo przez przypadek zobaczyłam jak dzwoni do mojej znajomej na komórkę pod wieczór, kobieta z 8twarzy jak szczór oczy niebieskie głęboko osadzone  blisko siebie włosy ogniste do połowy uszu

Dziecko o ciemnych włosach, wręcz bronzwe myślę że po ojcu. 

Niby ta pani ma 30 lat co może i tak być ale ze zdjęcia wygląda na o wiele więcej. 

Najbardziej zaniepokoila mnie ta sytuacja z Panią Danka bo ta zostawiła ulotkę własnej pracowni artystycznej 

Która ma męża od x lat i dwoje dzieci mieszka pod miastem i też ma włosy ogniste, czy to przypadek nie sądzę. 

Jej mąż ma imię A obchodzi imieniny dość chuczne bo z tradycją i tu nie leje wosku. ?.

Jest jeszcze takie miasteczko z chorymi ludźmi na globus składa się z dwóch członków ona ta pani też ma status wolny i córka panienka. Bogata i ma domek kilka lat temu wybudowany. 

A ja to pewnie ludzie znają bo często jej imię się przerwała w necie M. 

 

Cdn. Do 1 części. 

NA razie przeskok. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...