Skocz do zawartości
Forum

Nowy fotel do salonu


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej, sama w swoim mieszkaniu posiadam wiele mebli zamówionych przez internet. Jednym z nowszych pomysłów projektantów foteli są wersje wyposażone w dodatkowe możliwości. Do takich funkcji należą między innymi ruchomy zagłówek, regulowane oparcie, wysuwany podnóżek, wysuwane półki, wbudowany pojemnik na drobiazgi (książki, czasopisma, włóczki itp.) możliwość kołysania się lub obracania wokół osi. 

Odnośnik do komentarza

Przystępując do zakupu fotela do salonu, w pierwszej kolejności warto ustalić miejsce jego ustawienia. Dzięki temu wstępnie oszacujemy jego optymalne rozmiary, a także ustalimy, czy na pewno nie utrudni on swobodnego przemieszczania się po wnętrzu. Warto też oszacować widełki cenowe planowanego zakupu. Potem wystarczy wejść np. do tego sklepu internetowego https://slf24.pl/fotele/fotele-skandynawskie.html i wybrać najładniejszy fotel. 

Odnośnik do komentarza

Dobrze że zajrzałam do tego wątku. temat dla mnie świeży, gdyż poszukuję czegoś komfortowego, eleganckiego i niedrogiego. Obejrzałam kilka tych ofert, które są tu zamieszczone i jeśli mam być szczera to z całą pewnością wybiorę coś w slf24.pl, bo to jest to czego szukam.

Odnośnik do komentarza

 A jeśli mowa o fotelu biurowym? Jaki najlepiej wybrać? Powyżej pewnego progu cenowego, różnice między poszczególnymi modelami foteli biurowych nabierają wyłącznie prestiżowego charakteru. Typ tapicerki ma znaczenie drugorzędne, ale to oczywiste, że syntetyczne włókna będą tańsze niż naturalna skóra. 

 

 

____________________________________

fotele biurowe profim

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zakupiłam takiego uszatka do salonu. Nieco inny model fotelu ale wyglada dość podobnie ? Z uszaka jestem zadowolona, korzystamy z niego codziennie. I z tego też powodu cieszę się, ze kupiłam model w ciemno szarym kolorze bo mój mąż nagminnie w nim je ( za czym osobiście nie przepadam).

Jeśli miałabym polecić drugie dobre rozwiązanie do salonu, polecam lamele ścienne:
https://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-panele-scienne/panele-scienne-i-boazeria/panele-scienne-akustyczne,a3414.html

Nie są trudne jeśli chodzi o montaż, poprawiają akustyczność pomieszczenia. I jednocześnie mi osobiscie bardzo się podobają.

Odnośnik do komentarza

Mam podobny fotel u siebie w salonie. I wiecznie jest okupowany ? Albo przeze mnie albo przez męża. Jest wygodny przy oglądaniu telewizji. Jak również w trakcie czytania ksiazki.
Odradzam kupowanie w jaśniejszych kolorach, z uwagi na to, ze fotel będzie użytkowany czesto, jasne kolory nie będą praktyczne.
Obok fotela uszatka dobrze jest postawić tego typu stoli pomocnik https://www.sfmeble.pl/c/stoliki-pomocnicze-do-salonu Dzięki temu możemy postawić na nim książkę, filiżankę z herbatą. Czy nawet niewielką lampkę. Przydatna sprawa przy uszatku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...