Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tamara

Co na piękne włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tamara

Wydaje mi się, że każda kobieta chce mieć piękne włosy a w praktyce ich uzyskanie wcale nie jest takie proste, przynajmniej w moim przypadku. Stosowanie różnego rodzaju kosmetyków jest najczęściej mało efektywne, okazuje się, że efekty są tak naprawdę słabo zauważalne i zastanawiam się co wybrać, by było inaczej. Jak któraś z Was ma dobry sposób na piękne włosy to chętni e z Waszych podpowiedzi skorzystam, może te Wasze pomysły będą bardziej efektywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

Jeśli masz zniszczone włosy to spróbuj zestawy KV-1 Fiber Prestige Moisture. W moim przypadku włosy po różnych zdrowotnych przejściach były mocno zniszczone i żadna odżywka nic nie dawała, w sumie nie było żadnej poprawy ani efektów i właśnie poleciła mi znajoma tą markę KV-1 jako produkty do włosów idealnie przygotowane i faktycznie odkąd ten zestaw zaczęłam stosować to widzę różnice i moje włosy wyglądają lepiej więc to może być również dla Ciebie dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami po prostu trzeba oddać swoje włosy w ręce profesjonalistów. Oni dobiorą odpowiednią pielęgnację lub zabieg, który sprawi, że Twoje włosy ponownie zaczną zachwycać. Na stronie:  https://rstylehair.pl/ znajduje się oferta salonu przedłużania i zagęszczania włosów, ale poza tymi usługami, salon świadczy także inne. Widać, że znają się na swoim fachu, dlatego mają tak szerokie grono zadowolonych klientek. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z ich usług na pewno też do niego dołączysz, dlatego polecam się na ten krok zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...