Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kermile

Depilacja laserowa Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kermile

Temat nie powiązany z operacjami ale jak najbardziej z ciałem wiec pytam, bo jak nie was to kogo

1) Depilacja laserowa - Czy ktoras z was rzeczywiście pozbyła się włosów w 99% na długie lata i jeśli tak to jakim laserem?

2) Gdzie w Krakowie polecacie wykonać zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nathana

Polecam zwracać uwagę nie tylko na rodzaj lasera, ale również na jego kalibrację. Jeśli nie jest on regulowany regularnie to wówczas salon nie może nie mieć odpowiedniej głowicy i wówczas depilacja mimo teoretycznie dobrego lasera może być nieskuteczna. (Zdarzają się przypadki, że depilacja rzekomo oryginalnym sprzętem jest nieskuteczna. 

W Krakowie mogę polecić ten gabinet na Dąbrowskiego:

https://www.derma-med.pl/depilacja-laserowa/

Posiadają tam bardzo dobrej klasy laser do depilacji laserowej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justyna 7

Warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Z pewnością bardzo szybko docenicie komfort, jaki one dają. Ja wybrałam Vici Clinic w Krakowie i jestem zadowolona z efektów tych zabiegów. Obecnie oferują rabaty -50% na pierwszy zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzena

Polecam zainteresowanie się nowoczesną technologią IPL. Trwałość wykonanej serii zabiegów, w zależności od indywidualnych uwarunkowań waha się od roku do dwóch lat, potem wystarczy zabieg przypominający. Same zabiegi trwają krótko, dzięki dużej głowicy i są bezbolesne (wbudowany system chłodzący). Świetny zabieg dla osób z naczynkami i borykającymi się z podrażnieniami, czy przebarwieniami po przebytych depilacjach.  Więcej o zabiegu na stronie https://centrummedycynylaserowej.pl/zabiegi/depilacja-ipl/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja

Poszukuję w  Krakowie gabinetu który wykonuj zabiegi w dobrych cenach a zarazem aby depilacja laserowa była trwała. Podobno dobrze wykonują w Der-med Kraków, ale niestety cena jak dla mnie jest zbyt wysoka. Chciała bym wykonać zabiegi depilacji laserowej nóg, pach, bikini. Znalazłam ciekawą ofertę depilacji laserowej  https://depilacja-laserowa.krakow.pl/cena  tym  samym laserem, ale inny gabinet i nie mam informacji jak z jakością usług, Może polecicie mi jakiś sprawdzony gabinet w Krakowie który nie odstrasza cenami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia

Witam, po ostatnim zabiegu depilacji laserowej pojawiła mi się mgła na oczach przez około 30 min po zabiegu. Czy powinnam obawiać się jakiś powikłań, czy to może być normalny objaw po depilacji ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ilona

Mogę polecić salon Laser Delux w Krakowie. Jestem mega zadowolona  z depilacji pach, którą i nich robiłam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...