Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rufi

Długi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rufi

W ostatnim okresie bardzo się zadłużyłem przez różne kredyty i chwilówki. Wpadłem w taką spirale zadłużenia że nie jestem w stanie już z tego wyjść. Windykacje już mnie atakują, podejrzewają wyłudzania kredytów, popełnienie przestępstwa.

Jednak to nie do końca tak jest. Od niedawna lecze się psychiatrycznie, mówiłem o tym lekarzowi, mówił że mogą być to nijakie zaburzenia maniakalno depresyjne i wskutek tych manii po prostu nie panuje nad pewnymi rzeczami, wydatkami, kredytami. Zapisał mi jakieś tam leki które mają unormować te procesy w moim mózgu.
Moja partnerka rozmawiała z adwokatem na ten temat i powiedział że może poprowadzić sprawę o upadłość konsumencką i jest 100 % wygrana jednak chce za tą usługę 3500 zł. Niestety nie mamy takich pieniędzy żeby wziąść adwokata który pomoże mi w upadłości konsumenckiej i narazie sprawa z dnia na dzień się tylko robi coraz bardziej dramatyczna. Proszę o wszelkie porady co mogę w tej sytuacji jeszcze zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

To faktycznie poważne zagadnienie. Jeśli jest szansa, że uda się ogłosić upadłość, to powinniście wziąć ten temat na poważnie. Pamiętajcie jednak, że ogłoszenie upadłości też wiąże się z pewnymi następstwami natury prawnej. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do  https://upadlosci-kancelaria.pl/upadlosc-konsumencka/ i w pierwszej kolejności dowiedzieć sie, co może być dla Was najlepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcello_m

cześć, najważniejsze to się nie załamywać, może poszukaj jakiegoś miejsca, gdzie najpierw skonsultujesz się za darmo. Widziałam, że kancelaria Fenix na swojej stronie https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ oferuje bezpłatne pierwsze spotkanie. Wtedy dowiesz się, jak wyglada sytuacja i co można zrobić, żeby wyrwać się z tej spirali zadłużenia, jak to nazwałeś. Myślę, że fakt, że leczysz się psychiatrycznie (jakkolwiek by to nie zabrzmiało) będzie działał na Twoją korzyść. Życzę powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...