Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wyhams

Aparat ortodontyczny w dorosłym wieku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wyhams

Czy jest jakaś osoba, która w dorosłym wieku zdecydowala się na założenie aparatu ortodontycznego?

Czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość devils

ja jestem! I naprawdę nie żałuję, chociaż czasami mam tego wszystkiego po prostu dość. Czasami coś mnie boli, coś mi przeszkadza, bo jednak są to różnego rodzaju druty, zamki i to może dawać w kość. Mimo wszystko naprawdę jednak warto, bo zęby się prostują i wreszcie człowiek nie musi się wstydzić mówić przy innych i uśmiechać

Zerknij sobie na tę stronę:

https://www.ortoprotex.pl/

I zobacz sobie zdjęcia pokazujące róznice sprzed założenia aparatu i po. Róznice są niesamowite. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Jasne,że  tak! Ja nosze aparat i jest duża poprawa, nie ma sie nad czym zastanawiać tylko trzeba skonsultowac u sprawdzonego i godnego polecenia lekarza ortodoncji. Ja chodze do pani Moniki Parchańskiej - Kowalik. Świetna lekarka, polecam z czystym sumieniem. Przyjmuje w klinice dentystycznej na placu szczepanskim w Krakowie. Rewelacja!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monicca

Ja, w wieku 37 lat zdecydowałam się na leczenie aparatem orto. Jestem na półmetku, chodzę do dr Chruściel w Rock Your Smile, leczenie idzie super, a zmiany bardzo cieszą 🙂 Niezależnie od wieku każdemu polecam taki krok, jeśli wygląd Waszych zębów Wam przeszkadza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość saer

Ja zdecydowałam się w wieku 30 lat, a w zasadzie uznałam, że aparat będzie takim prezentem ode mnie dla mnie na trzydziestkę. Do ortodonty chodziłam w mojej przychodni dentystycznej - Dental w Lublinie na Lwowskiej. Tam jestem zawsze pod świetną, bardzo rzetelną opieką. Dzięki nim moje zęby są zdrowe i  proste. Przez cały okres noszenia aparatu miałam super kontakt z ortodontą, jest sympatyczny, kompetentny i zna się na tym co robi, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolinawoj
W dniu 29.08.2020 o 07:42, Gość Monicca napisał:

Ja, w wieku 37 lat zdecydowałam się na leczenie aparatem orto. Jestem na półmetku, chodzę do dr Chruściel w Rock Your Smile, leczenie idzie super, a zmiany bardzo cieszą 🙂 Niezależnie od wieku każdemu polecam taki krok, jeśli wygląd Waszych zębów Wam przeszkadza 🙂

Mam 37 lat i właśnie noszę się z zamiarem założenia aparatu (w końcu!) Dzięki za polecenie ortodonty i gabinetu, sprawdziłam i Rock Your Smile ma świetne opinie, więc wpisuję na moją short listę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz228

Mam 35 lat, zdecydowałem założyc aparat. Żona polaciła ortodonte w Krakowie. Ortodonta jest wykwolifikowany, po pierwszej konsultacji, ortodonta dał znać że moje ząbki będą w dobrych ręnkach. Zerknij sobie : https://www.zdrowy-zab.pl/ortodonta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iga

Nigdy nie jest za późno aby zadbać o wygląd zębów. Należy tylko wybrać dobry gabinet i specjalistę. Ja zdecydowałam się na gabinet Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stułbia

Ja założyłam aparat mając 24 lata i uważam, że to była jedna z lepszych decyzji, jakie mogłam podjąć. Zęby od zawsze były moim kompleksem, a dzięki aparatowi mam teraz piękny, równy uśmiech. Aparat stały wcale nie jest straszny, bez problemu można się do niego przyzwyczaić, oczywiście bywa niewygodny, ale naprawdę warto to przetrzymać dla efektów, jakie daje. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego ortodonty to serdecznie polecam gabinet Orchidea-Dent pani doktor Marzeny Stępkowskiej. Ma świetne podejście do pacjentów, jest bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia, jest świetnym specjalistą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość igapp44

Już jako dorosła osoba zaczęłam leczenie w Rock Your Smile. Półtora roku minęło raz-dwa, a ja zaraz ściągam aparat 🙂 Polecam każdemu, kto ma kompleks związany z uśmiechem, aby bez względu na wiek zdecydował się na aparat ortodontyczny. Satysfakcja ogromna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakładałam aparat w klinice Unident Union we Wrocławiu. Na szczęście obyło się bez usuwania zdrowych zębów. U pierwszego ortodonty jakiego byłam niestety dowiedziałam się że muszę mieć usunięte zęby i własnie dlatego zrezygnowałam. Minęło kilka lat zanim zdecydowałam się na ponowną wizytę ale na szczęście koleżanka dała mi namiary właśnie na klinikę Unident gdzie wykorzystuje się mało inwazyjne metody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Mój brat dobrze po trzydziestce zdecydował się na aparat i jest mega zadowolony. Chodzi do ortodonty w Lux Med w Krakowie. Teraz żałuję, że nie zdecydowała się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

Ja zdjęłam aparat pod koniec zeszłego roku i zęby wyglądają przepięknie. Są proste, mają teraz ładny kształt, mam obecnie taki perfekcyjny uśmiech, który uwielbiam. Czy było warto? Tak, nawet nie ma co dywagować na ten temat, żałuję tylko, że wcześniej się nie zdecydowałam zrobić aparat. Do ortodonty chodziłam w przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie, tam mam tez dentystę. Wszystkich lekarzy z tej przychodni zdecydowanie polecam, są kompetentni, sympatyczni, znają się na tym, co robią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...