Skocz do zawartości
Forum

Czy wciąż jestem gruba ?


Gość KlaSix22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat 176 wzrostu i 52 wagi... W ciągu roku schudłam 20 kg. Niby ok super udało się ale ja tego nie widzę. Jedynie co to wyostrzyły mi się obojczyki i schudłam trochę z nóg ale brzuch... Po prostu jak na niego patrzę chcę mi się płakać. Nie wiem co powinnam z nim zrobić w końcu 6 razy w tygodniu ćwiczę interwały i nie zjadłam tak na prawdę nic słodkiego od pół roku staram się unikać produktów ze złym składem. Dziennie robie min. 10 tys kroków (przez ostatni tydzień daje radę 20+)To męczące. Czy wciąż jestem gruba ? Co mam zrobić z tym brzuchem ? Inni mają te talie jakieś malutkie mogą je nawet rękoma opleść a ja co ? Mam ok. 62 cm w talii i 76 cm pod pępkiem. Znacie ten trend z Tik Toka ze słuchawkami z iPhone że się obtacza wokół talii i robi pętelkę ? Ledwo mogę to zrobić. (Podałam przykład żebyście lepiej zobrazowali sobie mój brzuch)

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś gruba. Po prostu Tobie się wydaje, że ,,jesteś gruba" a wcale tak nie jest. Jeśli widzisz w sobie obrzydliwą grubą kluskę a w innych ,,chudych" osobach widzisz piękno i po prostu jakiś urodzaj to radzę się udać do jakiegoś specjalisty, mi pomogła właśnie taka rozmowa z specjalistą, coś w stylu psycholog albo specjalisty żywieniowego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...