Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...o

Od jakiegoś czasu mam nieregularne miesiączki. Chodzę do jednego lekarza, ale z racji tego ze wyczuwam że już nie ma na mnie pomysłu, poszłam do innego. Ale będąc u pierwszego na sprawdzeniu czy jest owulacja (bo powinna) usłyszałam - nic nie widzę. Ani nie ma, ani nie było, ani się na nic nie zapowiada. No i dlatego poszłam do drugiego lekarza. I powiedział mi to samo. Tak jakby wszystko się tam zatrzymało. Przepisał mi duphaston do brania 3x1 przez 7 dni i odstawić - na wywołanie miesiączki. I później mam brać od 16 do 25 dnia cyklu.. Jednak jestem już 6 dzień po odstawieniu i jedyne co mam to ciągły śluz. I jest taki jakis chwilami pomarańczowy. Do tego skurcze jajników, które pojawiają się co jakiś czas i wzdety brzuch. Robiłam beta hcg w 5 dzień po odstawieniu i wyszła <1.20. Czy jest możliwość, żebym była w ciąży, a beta jeszcze tego nie wykryla? Brzuch przed miesiaczka zawsze mnie bolał, a teraz nie czuje nic. Tylko ciągle mi mokro tam na dole. Co jest kłopotliwe i niehigieniczne. Proszę o pomoc, bo lekarza mam dopiero 26stego, zwariuje do tej pory. Robiąc test w 4 dniu, chwilę po czasie wyszła druga, widoczna kreska i dlatego ta beta. Ale beta nie wyszła. Nie wiem już co myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...